Nahahaigused on parasiitidest ja mürkidest-jääkainetest kehas

akne5

Jõudsin Teie kontaktini lugedes artiklit nahahaigustest CoralClubi lehel.
Tahtsin küsida nõu, kas CoralClubil on tooteid, mida saaks kasutada 14-aastane laps akne ravimiseks, keha puhastamiseks?

Heade soovidega
Iivika (nimi muudetud)

Agnes Kallit:

Jah, just selleks ongi head tooted olemas. Meil üks poiss klubis on nii õnnelik, klubisündmustel alati räägib, kuidas ta aknest lahti sai. Tal oli kogu selg ka täis. Oli nii mures. Nüüd ta juba õnnelik noor isa. Elu õnne leidis ka klubist, siia tulevadki tervislikust eluviisist huvitatud inimesed.

Poiss peab ise ka mõnikord loengut, eriti hea meelega räägib parasiitidest, kuidas nad mitte ainult et elavad meie sees ja söövad ära meie toidu, vaid ka surevad meie sisse, kasutavad meie keha WC-na, võibolla isegi higistavad 🙂.

Parasiidikuur ajab looduslike taimeekstraktidega parasiidid elusalt välja. Neile ei meeldi enam sellises “kohas” elada, kus on mõru kõik 🙂.

Ja kõik need kogunenud laibad ja igasugused organismi elutegevuse jäägid, toksiinid-mürgid, need veel omakorda välja ajada soolepuhastuskuuriga.

Algul kohe hakata vett jooma. Korallivett just. Kõigil toiduvaheaegadel. Eriti kohe pärast ärkamist, siis on keha öö jooksul kõige rohkem ära kuivanud. Rakud koosnevad veest, ja ilma koralliliivata vesi ei lähe rakku sisse. Liiga suur molekul. Korall muudab peenemaks, ja laeb vee ära.

Koos koralliveega on võimalik teha ka “Pesumasin”. Pesta organism läbi.

14-aastasest alates juba lähevad täiskasvanutele mõeldud kuurid. Ja annused. Isegi 12-aastasest alatest juba võib.

Dr. Olga Butakova klassifikatsiooni järgi on allergiad seene invasioon. Toode ParaFight, mis on parasiidivastane, on ka tõhus seenevastane, raamatusse raiutud ajal ParaFighti veel ei olnud Koralliklubis. Uued tooted on kõik palju paremad alati, mis tulevad. ParaFight ka tugevdab organismi parasiidi-seene kuuri ajal

Kolo-Vada kohta on lühike iseloomustus, pikk, ja ka kogu raamat “Organismi puhastamine”, mis ongi Kolo-Vadaga puhastamisest üksikasjalikult peatükkide kaupa, üldse väga hariv lugemine.

Toitumine ka happelist jääki andvaist toitudest aluseliseks ära muuta tasapisi. Algul ära jätta vorstid ja muud säilitus- ja värvainetega konserveeritud asjad, ja ka konservid ise. Suhkur, valge jahu. Mingi aja pärast loomaliha, siis sealiha, siis kala ja munad. Piimatooted ka. Aga need kõik hakkavad tegelikult ise ära jääma, kui teed hommikul suure kausitäie maitsvat värsketest lehtedest salatit toorõliga, sidruniga, soolaga, cayenne’i pipart sutsu, seesamiseemned kaltsiumiallikana, tomat ja kurk ka alati, need teevad värskemaks salati.

Alkohol annab väga happelist jääki ja tekitab mürke kehasse. Kohv, must tee, igasugused kihisevad joogid, pakimahlad.

Ja siis vanad kõik elu jooksul kogunenud mustus, mürkained välja puhastada Kolo-Vada Light’iga. Enne tuleks hakata korallivett jooma, kaks nädalat kuni kuu enne puhastuskuuri. Aga enne Kolo-Vada’t on ideaalne teha parasiiditõrje. Parasiite ei ole ainult päris suurtel alkohoolikutel, neil jälle muud jamad 🙂. Ja seen on meil põhiprobleem sees. See on kõikjal. Küünteni välja. Pärmseen vohab. Leiba ei tohi osta, kus on võibolla küll juuretisega leib, aga koostises seisab ikka: pärm. See on moodsa aja termofiilne pärm, mis kuumutamisel ei hävi ja elab meil organismis rahulikult edasi nagu ise tahab 😦.

Selle teksti kirjutasin kunagi siia ühe inimese kirja peale, kuidas saada lahti pigmendilaikudest näol
Siin ka üks seenest jagusaamiseks kirjutatud kiri elujõulisele mehele
Kuidas ma oma seent välja ajasin

Olga Butakova materjali põhjal, esitatud Tallinna seminaril 2015 märtsis

Meil on palju niiskust ja vähe päikest – mis soodustab pärmseene vohamist. Palju kasutame nisujahu. Jaapanlased nt üldse nisujahu ei söö.

Suhkur, jahu, piim, (termofiilne ehk kuumuskindel) pärm (mida kasutatakse leivas, saias) – tänu neile seened tulevad kõikidesse organitesse: pähe – kõõm; nahale – moodustised; kubemesse ja kõrva taha – lööve; liigestesse – artroos. Lõpuks tuleb ka küüntele.

Antibiootikumid tapavad kasulikku mikrofloorat – mille asemele kasvatavad sealsamas seeni. Seentega tuleb võidelda ainult läbi soolestiku. Nii ema kui laps.

Dieet: jahu, suhkur, pärm, piim välja. Ilma dieedita kõik isegi ägeneb.

Sipelgapuu koor 2 korda päevas koos söögiga
OpiStop või ParaFight – 3 korda päevas koos söögiga
Koensüüm Q10 – 1 kapsel päevas
Teepuuõli – 3 tilka kapslisse ja söögi ajal võtta
LymFlow või Kassiküüs – 1-3 korda päevas koos söögiga
Kuu aega teete kuuri, kuu puhkate, siis jälle kuu. Kokku kuus kuud.
Kasulik lisada probiootilisis baktereid ja ensüüme, mis tugevdavad kasulikku mikrofloorat: SuperFloora või Bio-KurungaAssimilaator (1-2 tk päevas).

Seenetõrjega peaks kaasnema ka puhastus – lahtistid: Cascara Sagrada või Lax-Max, ja korallivesi.
Kasuks tuleb tervilik rakutoit: Premium Spiruliina – vitamiinid, mineraalid, aminohapped.

Kui Must pähkel oleks juures, oleks tegu juba viirusevastase programmiga.
Harjutage lapsi ingveri, kurkumi, karriga. Ka mesi on seenevastane, eriti otse tarust võetud, mõrkjas.

Kõigepealt läheb seen ära soolestikust, seejärel luudest, küünteni jõuab poole aasta pärast. Kogu organism peab teil sellest seenevastasest programmist läbi imbuma.

Vanni puhastage soodaga – sooda on seente jaoks kõige hirmsam asi.

Enne sügava pikaajalise seenekuuri tegemist soovitav teha keha üldpuhastus. Parim on hakata algul korallivett jooma, et rakud saaksid vett. Ja esimeseks parasiitide elusalt väljaajamise kuur. Peale seda mõjub hästi puhastavalt soole- ehk keha üldpuhastuskuur Kolo-Vada.
Ja siis teha veel kuus kuud sügavpuhastust, et seen saada välja kuni küünteni välja.

Koralliklubi üldkontseptsioon ongi meil neljasammuline

Esimene asi, hakata korallivett jooma. Siis ParaFightiga ja küüslauguga parasiidid välja ajada. ParaFight on ka võimas pärmseenevastane vahend. Seen on ka parasiit :).

Ja peale seda oleks hea teha keha üldpuhastus, Kolo-Vada kuur. Viib välja kõik toksiinid, mürgid, kehast.

Kuidas ikkagi keha puhastamist on mõttekas alustada
Raamat “Organismi puhastamine”
Dr. Olga Butakova koolitus Tallinnas. Agnes Kalliti konspekt

Noorele arenevale organismile on väga hea uus “moodne” toode Tauriin. Sõnast “taurus”. Tugev nagu härg! 🙂

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Üks kommentaar “Nahahaigused on parasiitidest ja mürkidest-jääkainetest kehas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s