Maailma tipp – kaalu alandamise programm. Vilve tutvustab maailmale, kõik võtavad

kaalu programm

Kaalu alandamise programmi tutvustab Koralliklubi smaragddirektor 2016 Vilve Neiland. Ütleb, et kõik, kellele ta seda tutvustab, hakkavad seda kohe tegema. 🙂 (y)

Pildil (vasakul) Vilve koos Anu Salumetsaga, kes hakkas täna kohe peale kuulmist programmi tegema.

1. Coral Karnitiin
3 tk korraga kaks korda päevas 2 tundi enne sööki
Põletab rasva energiaks. Ravimid -> kehakaal suureneb. Neeruhaigetele, südamehaigetele ja verele.

2. Artišokk 2 tk päevas
Kuna maksale lasub koormus. Nahk ilusaks. Neerudele.

3. Kelp (pruunvetikas) 2 tk päevas
Rikastatud toitainetega. Jood – kilpnäärmele. Kui paned joodi naha peale ja see kaob kolme tunniga, siis on joodipuudus.
PH-tasakaal.

4. Takjajuur 2×2 päevas
Insuliin -> kõhunääre. Puhastab verd. Kaitseb maksa

5. Zaferan 1×1 päevas
Maksapuhastaja

Lipostick Fit 1 tk päevas
Korallivesi 1,5-3 l

Kui keha on happeline, siis ta hakkab peetama vett, tekivad tursed.
Toksiinid peidetakse rasvasse.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Maailma tipp – kaalualandamise programm. Vilve tutvustab maailmale. Kõik võtavad. Svea ja Mari hakkavadki seda kohe tegema 1/2

Maailma tipp – kaalualandamise programm. Vilve tutvustab maailmale. Kõik võtavad. Svea ja Mari hakkavadki seda kohe tegema 2/2


Veepudel
Kaalualandamist stimuleerivad tooted

TERVIKLIK KAALUALANDAMISE PROGRAMM
Peeter Liiv

Ülekaaluga kaasub varem või hiljem terve rida kroonilisi haigusi, kuna ülekoormus tabab südame-veresoonkonda, liigeseid, eritus- jt organeid (“seesmine” rasvumine) jt. Seega taastab kaalu tasakaalustatud allavõtmine lisaks veel ka elujõu ja tervise. Paljud inimesed tunnevad end seejuures otsekui uuestisündinutena, kogedes endas ühtäkki “noorusaja energiat”. Miks? Sest organid on korraga puhtad nagu nooruses, parasiidid on kõrvaldatud, seedimine läheb normi, rakud saavad täisväärtuslikult toidetud ja kardinaalselt muutub ka inimese psüühiline hoiak – kes avastab korraga, et on võimalik VALITSEDA oma tervist. Et selleks on väga tõhusad looduslikud vahendid. Ja sel juhul on kaalu normaliseerumine lihtsalt puhastumise ja tervenemise KÕRVALSAADUS. Ja nii kiiresti toimub see tänu sellele, et kõigepealt kõrvaldatakse kogu organismist ŠLAKID ja liigne VESI rakkudevahelisest vedelikust (niisutades samal ajal rakusisu) – mida võib organismis olla kümneid kilogramme.Alles seejärel, kui on lakanud organismi mürgitamine läbi toksiinidest “ummistunud” jämesoole, maksa, neerude jt, kaob ka vajadus utiliseerimata mürkainete ja happeliste seedejääkide ladustamiseks rasvavoltidesse..

Koos sellega naaseb elujõud ja -tahe ning soov hakata tegelema KEHAKULTUURIGA.
On erinevaid tõhusaid mooduseid enesetaastamiseks, käesolevas tutvustan vaid seda tervisekontseptsiooni, millega ise lähemalt kokku olen puutunud ja mis on kokku pandud mitmete tippteadlaste ja -arstide rohkem kui 15-aastase kogemuse põhjal.

Programm koosneb neljast osast:
1) Täisväärtuslik toit – täiendatud bioaktiivsete toidulisanditega rakutoiduks (aminohapped, mineraalained, vitamiinid, fermendid, polüküllastamata rasvhapped)
2) Täisväärtuslik vesi: biokeemiliselt puhas, struktureeritud, leelisene, elav, madala pindpinevusega
3) Organismi puhastamine: antiparasitaarne programm (21 päeva) ja organismi kompleksne (soolestiku) puhastusprogramm (14 päeva)
4) Kaitse – toksiinide ja elektromagnetkiirguse eest
Sellise programmi komplekssel rakendamisel on inimesed saavutanud kaalu alandamisel ja vabanemisel paljudes haigustest hämmastavaid tulemusi, puhastades keha, varustades ta täisväärtusliku vee ja toiduga nin kaitstes tervistkahjustavate tegurite vastu. Ainuüksi nood kaks puhastusprogrammi on andnud keskmiselt 70% tervendavat efekti.

Parasiitide elusalt välja ajamise programm täiskasvanutele
Soole- ja keha üldpuhastuskuur Kolo-Vada

 

11 kommentaari “Maailma tipp – kaalu alandamise programm. Vilve tutvustab maailmale, kõik võtavad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s