NOKK KINNI SABA LAHTI: Kõht korrast ära, närvid läbi. Närvid läbi, kõht korrast ära. Loodusabi

kõht3

Tere Heidi! 🙂
(nimi muudetud)

Jah, mul ka koralliveega kõht nii heaks läinud. Ei tunnegi enam et kõht üldse oleks :). Ja sissepoole ka tõmbus sellest vist eriti, et korallivett ju peab söögivaheaegadel jooma sa siis ei saa hommikust õhtuni näksida vahetpidamata, nagu mul komme oli :). Ja parasiidikuur viib need mõttetud isud ka minema, mida need parasiidid dikteerivad.

Kõhu ja röhatiste asi see võib olla nokk kinni saba lahti asi. Võib olla ka närvidest. Kesknärvisüsteemi toetada, toita. B6 ja B12 vitamiine. Meil MindSet’is ja Grifoonias need mõlemad sees. Ja Coral Letsitiini ja H-500‘t võtta. Protivity on valgupreparaat, on kesknärvisüsteemi toitmiseks ülihea.

Ja see teine nokk on see, et kui kõht korrast ära, siis ongi “närvid läbi” :). Aga ikka jah see meie klubi tervisekontseptsiooni neli sammu. Hakata korallivett jooma, end ära puhastada, ja toita rakku ja kaitsta. Kaitse elektromagnetkiirguse vastu ja immuunkaitse.

Puhastusi kolme sorti. Võib alustada ka Pesumasinaga. Võibolla teil olekski hea Pesimasinaga organismi toetada algul, enne kibedaid parasiidirohtusid. Ja siis jah parasiidikuur enne Kolo-Vadat oleks hea. Parasiidikuuri kahte sorti jah. Üks on ParaFight, Küüslauk, Musta pähkli lehed. Teine variant ParaFight, Küüslauk, Sipelgapuu koor. Kolmas on tegelikult ka, mahedam variant, mida tehakse ka lastele.

Siis ikkagi ise pead otsustama, mida endale teha, jah ongi väga õige küsida erinevaid soovitusi, et saaks endale sobivaima kokku panna. Kõik puhtad looduslikud tooted muidu, kõik on ka puhas toit, rakutoit, nemad saavad, mis neil vaja, kohe minutitega imenduvad. Võikski ideaalis ainult sellest “kosmonauditoidust” elada ja tervis oleks super.

Siia ma korjasin veel kõik asjad kokku, mis närvisüsteemile head teevad, ja üldse hea rakutoit

Enne Kolo-Vada tegemist oleks hea parasiidid välja ajada, muidu Kolo-Vadaga võtad küll kohe 5 kilo või rohkem alla, aga kui parasiidid sees ja nad pole vahepeal eriti süüa saanud, siis on nii näljased, et kui uuesti sööma hakkad, on nii meeletu isu et sööd end jälle paksuks tagasi, ja hullemini veel kui enne olidki 🙂

Siin ka artikkel, kuidas keha puhastamist alustada

Tervitustega, Agnes 🙂

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s