Kuidas alustada KAALU ALANDAMIST, ja üldse tervise saavutamist

Ülekaal2

Üks on kindel asi. Alustada tuleb koralliveest. Korallivett peabki kogu aeg jooma. See puhastab kogu aeg söögivaheaegadel ja annab rakkudele vett ja annab vajalikud mineraalid.

Nr 2 on puhastused. Mina soovitan esimeseks parasiitide elusalt välja ajamise kuuri. Ja peale seda Kolo-Vada, see on soole- ja keha üldpuhastuskuur. Kolo-Vada langetab ilusti kaalu. Viis kilo kindlasti kohe korraga. (Mürgid ja jääkained viiakse välja ja rasv voolab ka kaasa.) Sellega see et kui parasiidid sees, siis üks asi, et nad hakkavad Kolo-Vadas oleva nelja paastupäeva ajal meie organeid närima, kui süüa ei anna. Ja teine asi, et parasiidid on need, kes meil isusid tekitavad. Ja kui neile süüa vahepal ei anna, siis on nad pärast nii näljased, et pärast Kolo-Vada lõppu, kui inimene jälle sööma hakkab, nõuavad nii meeletult süüa, et inimene sööb end jälle paksuks, võibolla hullemini kui enne.

On veel ka Pesumasin, neile kes suuri puhastusi algul ette võtta ei taha. Korallivesi on niikuinii, ja Pesumasinas veel erinevaid tooteid juures. Puhastab välja vees ja rasvas lahustuvad toksiinid ja mürgid.

Ja peale puhastusi, hea puhtasse kehasse hakata andma juurde vajalikke toitaineid. Toitainepuudusest ka inimene sööb liiga palju, keha tahab kindlaid toitaineid iga päev, ja siis muudkui nõuab ja nõuab, inimene annab aga hoopis midagi muud selle asemel 🙂

Neljas samm on kaitse. Kaitse meie tervist laastava elektromagnetkiirguse vastu. Arvuti- ja mobiiltelefonikiibid. Ja immuunkaitse. Immuunsüsteemi toetavad preparaadid.

Väga  vanadele inimestele puhastamise kuur
Ja 40+ tuleks üldse alustada maksa puhastamisest ja taastamisest
Ja siin kõik info, miks vaja puhastada ja kuidas puhastada
Ja üks Maailma Tipp Kaalualandamise programm

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

 

3 kommentaari “Kuidas alustada KAALU ALANDAMIST, ja üldse tervise saavutamist

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s