Parasiidid ajame elusalt välja ja kaal hakkab kaduma. Isusid tekitavad parasiidid

Kaalu kaotades ei kao ainult rasv

Rasvumine ei ole ainuüksi kosmeetiline probleem, vaid võib kaasa tuua mitmeid haigusi, mis kujutavad tervisele tõsist ohtu.
Mida kõrgem on kehamassi-indeks, seda suurem on rasvumisega kaasnevate haiguste tekke oht.

Rasvumine on krooniline haigus, mille sümptomid aja jooksul ainult süvenevad. Esimesel etapil segab rasvumine käimist, põhjustab seljavalusid ja väsimust, muudab ägedamaks nahahaigused ja hingamisteede probleemid. Kui sel etapil kaalu langetamisega mitte tegelda, halveneb inimese tervislik seisund märgatavalt.
Ainevahetushäirete tagajärjel tõuseb vere suhkrusisaldus, mis võib põhjustada suhkurtõbe.Tõuseb ka veres sisalduva kolesterooli hulk, see aga suurendab omakorda ateroskleroosi ja podagra tekke ohtu.

Ülekaalulistel täheldatakse sageli liiga kõrget või liiga madalat vererõhku, suur on ka südamepuudulikkuse jms. tekkimise oht.
Suurem osa söödud toidust (isegi kui seda oli vähe) kulutatakse rasvkoe alalhoidmiseks ja tekitamiseks. Kõige sagedamini tekivad seetõttu seedeorganite (maksa ja sapipõie) haigused, sapikivid, langeb soolestiku lihaste toonus, tekib kõhukinnisus.

Tekivad hingamisraskused, sest rasvladestused segavad hingamissüsteemi normaalset tööd. Väheneb läbi kopsude liikuva õhu hulk ja tekib hapnikupuudus, mis toob kaasa unisuse, peavalud ja mäluhäired, uneaegse lämbumise, norskamise ja lühiajalised hingamisseiskused.

Luustiku ja lihastiku probleemid. Aja jooksul tekivad luustikus muudatused, mis põhjustavad artroose ja reumaatilisi liigesevalusid, eriti põlve- ja puusaliigestes. Võib tekkida selgroo- ja jalaliigeste põletik.

Liigne kaal mõjub hävitavalt ka perifeersele närvisüsteemile, põhjustades närvipõletikke, radikuliiti jms.

Rasvumine võib olla ka mitmete onkoloogiliste haiguste põhjuseks. Meestel võivad liigsed rasvladestused põhjustada eesnäärme- ja pärasoolevähki, naistel aga emaka-, munasarja-, piimanäärmete ja sapipõievähki.

Ebaõnnestunud kaalulangetamiskatsed, ümbritsevate suhtumine ja muud tegurid põhjustavad närvisüsteemi häireid, mis väljenduvad neuroosides, unetuses, ärevuses, depressioonis, vihahoogudes jne.

Võta julgelt ühendust ja leiame lahenduse!

Kaalu kaotades ei kao ainult rasv

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

4 kommentaari “Parasiidid ajame elusalt välja ja kaal hakkab kaduma. Isusid tekitavad parasiidid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s