Mobiili- ja arvutikiirguse vastu kaitsekiibid

Enamik meist kasutab mobiiltelefoni igapäevaselt. Kas selle kasutamine on aga tervisele ohutu? Hiljutised uuringud on näidanud, et on olemas seosed vähi tekke ja mobiiltelefonide poolt põhjustatud radiatsiooni vahel.

Loe lähemalt Alkeemiast:
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisemured/hoiatus-koigile-mobiiltelefoni-kasutajatele?id=69698229

Seade neitronik – see on individuaalne kaitsevahend elektromagnetkiirguse vastu. On ette nähtud personaalarvutitele, teleritele, raadio- ja mobiiltelefonidele, mikrolaineahjudele, vedelkristall- ja plasmaekraanidega monitoridele.

mudel MG-03, mudel MG-04, mudel MG-04M

Neitronik kujutab enesest spetsiaalset antenni, mõõtmetega 30x30x0,6 mm. Antenni kristallvõrel on kristallile omane elektromagnetilise energia neelamise ja muundamise võime. Kiirgustekitaja ergastab antenni ja see loob omaenese välja, mis kiirgaja väljale vastasmõju avaldades muundab kiirgusspektri inimesele ohutuks.

Seade alandab mõjuva elektromagnetilise koormuse inimese organismile ohutu tasemeni. Esimestel tundidel peale paigaldamist vähendab see elektromagnetvälja ligikaudu 2 korda (monitori kauguse osas) või 4 korda (pindalalt).

Mudel MG-03

Neitronik MG-03 on ette nähtud mobiiltelefonide ja raadiotelefonide, portatiivsete raadiojaamade ja mikrolaineahjude kasutajate kaitseks kahjulike elektromagnetkiirguste vastu.

Seadme toime seisneb aparaatidest lähtuva suure läbitungimisvõimega ja inimese organismi rakkudevahelisele ainevahetusele negatiivselt mõjuva tehnogeense kiirguse moduleeritud spektriosa neutraliseerimiseks. Neitroniku kliinilised katsed on tõestanud selle kõrget kaitsevõimet: mobiiltelefoni kiirguse kahjulik mõju inimese organismile väheneb 3-5 korda. Selle peamine eelis analoogsete seadistega võrreldes seisneb selles, et see töötab üksnes sisselülitatud aparaadi korral ja mõjutab üksnes kiirgava aparaadi poolt tekitatavat elektromagnetvälja.

Neitronik ergastub kiirgaja elektromagnetvälja toimel ja loob omaenda välja vastavalt neitronikule kantud joonte suunale. Kahe elektromagnetvälja vastasmõju võimaldab kiirgaja signaali muundada, muutes selle inimesele ohutuks. Seejuures ei halvene kujutis monitoril ega halvene mobiilsete sidevahendite toimimise ulatus.

Mudel MG-04 ja MG-04M

Mudel MG-04 ja MG-04M on ette nähtud kaitseks personaalarvuti ja teleri (ekraani) kiiirguse vastu.

Neitronik MG-04 tööpõhimõte seisneb monitori ekraani poolt tekitatava inimesele ohtliku kiirguse neutraliseerimises. Tavalist elektromagnetvälja mõõdetakse kuni 50 cm kaugusel ekraanist, aga pööriselektrivälja registreeritakse kuni 10 ja enama meetri kaugusel. Mudeli MG-04 (passiivse antenni) struktuuri aluseks on elektromagnetvälja neutraliseerimise põhimõte, st kristallstrukturi omadus muundada ja muuta energiavälja kiirgust, vähendades elektromagntvälja intensiivsus.

Neitronik MG-04 alustab oma tööd üheaegselt personaalarvuti monitori või telerimonitori sisselülitamisega, neutraliseerib kiirgust muundava antenni abil personaalarvuti monitori või telerimonitori kiirguse kolme komponenti, vähendades neid umbes 2-3 korda ja vähendab staatilist elektrivälja ligikaudu 2 korda (arvestades kaugust monitorist) või 4 korda (pindalalt).

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

Allalaaditud fail (12)

 

2 kommentaari “Mobiili- ja arvutikiirguse vastu kaitsekiibid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s