Gripi programmid. Tervisliku eluviisi tehnoloogia. Grippi haigestumine suureneb lähinädalatel

Gripi vastu ja ärahoidmiseks parasiitide elusalt väljaajamise kuur täiskasvanutele
Lastel parasiitide elusalt välja ajamise kuur
Immuunsuse tõstmise programm

gripp
Gripp. Foto: Egert Kamenik / Postimees

Grippi haigestumine suureneb lähinädalatel
Postimees.ee

Lõppenud aasta viimastel ja alanud aasta esimestel päevadel pöördus ülemiste hingamisteede viirusnakkuste tõttu arstide poole 3326 inimest, neist üle poole olid lapsed. Suurim oli haigestumus Viljandi-, Tartu- ja Pärnumaal ning Ida-Virumaal.Gripitaolisi haigestumisi registreeriti 106 korral.  Laboratoorse kinnituse said üks A-gripiviirus, alatüüp A(H1N1)pdm09 ning kuus B-gripiviirust. Ulatuslikust gripiviiruse levikust veel rääkida ei saa, sest registreeritakse vaid üksikuid gripiviirusega seotud haigusjuhte, kuid lähinädalatel on oodata gripiviirustega seotud haigestumiste arvu tõusu.Hooaja algusest on laboratoorselt kinnitatud kaheks A-gripiviirust ning kümme B-gripiviirust. Kokku alatüpeeriti neli A-gripiviirust, neist kõik olid A-gripiviiruse alatüübid A(H1N1)pdm09.

Euroopa gripiseirevõrgustiku andmetel hinnati grippi haigestumuse intensiivsust keskmiseks Hollandis, Soomes, Maltas ja Põhja-Iirimaal. Ülejäänud Euroopa regiooni  riikides oli haigestumuse intensiivsus madal.

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s