Kaalu kaotades ei kao ainult rasv

Kui inimene on 10% üle normaalkaalu, nimetatakse seda ülekaal. Üle 10% aga on rasvumine. Kui te näete oma ringkonnas üle ülekaalu inimesi, siis nad ei saa olla terved. Ülekaaluga käivad alati kaasas erinevad vaevused.

Koralliklubi tegeleb inimese kehaga juba 19 aastat. Eestis 10 aastat. Soomes ka 10.

Mõtlemisest algab hea tervis. Mõtleb oma oleku peale vaid 2% inimestest. Tüüpiline on olla mõtetes oma kehast väljas. Lasta end kaasa kiskuda liikuvatest ja värvilistest inimestest ja reklaamidest. Isegi kui vaatame tervisest pakatavat vastassoo esindajat, ei taju me sealsamas enda tervislikku seisundit, keha seisundit. Meie mõtlemine ei poe sinna. Enda naha vahele.

Nagu ka tavaline kraani- ja pudelivesi ei küüni meie naha vahele. Tema molekul on liiga suur, ei mahu rakku sisse. Ja voolab välja tagasi, keha näeb meeletult vaeva, et vett seedida, aga ta ei seedu. Ja me tunneme et meil on veega raske. Valime “söögi”, mis võib aga olla samuti koormav, lihtsalt saame maitseelamuse. Mis on ka tähtis.

Mürgiste toitude jääke saab kehast välja viia. Sellesama koralliveega. Mineraalid ka annab korallivesi, 35% kaltsiumit, Na, Mg, K jne. Ja “Pesumasinaga” saab kohe alguses veel paremini puhtamaks ja enesetunne kohe paraneb.

Parasiite ja seeni Pesumasin küll veel välja ei vii. Ja kes parasiitidele kohe üks null tahab teha, võib alustada koos koralliveega kohe parasiidi- ja seenekuurist. Kõik puhas taimne kraam, millega elukad välja aetakse. Tehakse neil elu kibedaks ja lähevad paremat kohta otsima ;).

Kolo-Vada, mis on soole- ja keha üldpuhastuskuur ja alandab ka 5-15 kilo kaalu, on parim teha siis kui parasiidid on välja viidud. Muidu pärast kuuri tulevad nõuavad jälle süüa ja inimene sööb end nende pärast ülekaalu tagasi. Eriti näljaseks veel lähevad kui neli päeva vahepeal süüa ei anna :).

Ja Kolo-Vadat ei ole niikuinii hea teha siis kui keha võib alles kuivanud olla. Rakud ei ole ammu vett saanud ja võib olla raske sügavpuhastust teha. Sellepärast hea kui ollakse enne kaks nädalat kuni kuu joonud korallivett. Ja sel ajal võibki teha näiteks parasiitide väljaajamist.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Rasvumine ei ole ainuüksi kosmeetiline probleem, vaid võib kaasa tuua mitmeid haigusi, mis kujutavad tervisele tõsist ohtu.
Mida kõrgem on kehamassi-indeks, seda suurem on rasvumisega kaasnevate haiguste tekke oht.

Rasvumine on krooniline haigus, mille sümptomid aja jooksul ainult süvenevad. Esimesel etapil segab rasvumine käimist, põhjustab seljavalusid ja väsimust, muudab ägedamaks nahahaigused ja hingamisteede probleemid. Kui sel etapil kaalu langetamisega mitte tegelda, halveneb inimese tervislik seisund märgatavalt.
Ainevahetushäirete tagajärjel tõuseb vere suhkrusisaldus, mis võib põhjustada suhkurtõbe.Tõuseb ka veres sisalduva kolesterooli hulk, see aga suurendab omakorda ateroskleroosi ja podagra tekke ohtu.

Ülekaalulistel täheldatakse sageli liiga kõrget või liiga madalat vererõhku, suur on ka südamepuudulikkuse jms. tekkimise oht.
Suurem osa söödud toidust (isegi kui seda oli vähe) kulutatakse rasvkoe alalhoidmiseks ja tekitamiseks. Kõige sagedamini tekivad seetõttu seedeorganite (maksa ja sapipõie) haigused, sapikivid, langeb soolestiku lihaste toonus, tekib kõhukinnisus.

Tekivad hingamisraskused, sest rasvladestused segavad hingamissüsteemi normaalset tööd. Väheneb läbi kopsude liikuva õhu hulk ja tekib hapnikupuudus, mis toob kaasa unisuse, peavalud ja mäluhäired, uneaegse lämbumise, norskamise ja lühiajalised hingamisseiskused.

Luustiku ja lihastiku probleemid. Aja jooksul tekivad luustikus muudatused, mis põhjustavad artroose ja reumaatilisi liigesevalusid, eriti põlve- ja puusaliigestes. Võib tekkida selgroo- ja jalaliigeste põletik.

Liigne kaal mõjub hävitavalt ka perifeersele närvisüsteemile, põhjustades närvipõletikke, radikuliiti jms.

Rasvumine võib olla ka mitmete onkoloogiliste haiguste põhjuseks. Meestel võivad liigsed rasvladestused põhjustada eesnäärme- ja pärasoolevähki, naistel aga emaka-, munasarja-, piimanäärmete ja sapipõievähki.

Ebaõnnestunud kaalulangetamiskatsed, ümbritsevate suhtumine ja muud tegurid põhjustavad närvisüsteemi häireid, mis väljenduvad neuroosides, unetuses, ärevuses, depressioonis, vihahoogudes jne.

Kaalukaotus

6 kommentaari “Kaalu kaotades ei kao ainult rasv

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s