Foolhape – ravimitega ja alkoholiga mürgistatud keha korda, närvisüsteem

1941. aastal isoleeriti foolhape (B9-vitamiin) spinati ja peterselli rohelistest lehtedest ja seoses sellega sai see oma nime (ladina k ‘folium’ – leht). Seda vitamiini sisaldavate toiduainete kulinaarsel töötlemisel hävib sellest 90%, seepärast on praegu foolhappe puudus igal teisel naisel. Foolhappe puudus on oluliselt suurem hormonaalseid ravimeid ja alkoholi tarvitavatel naistel. Olukorda saab parandada, korvates vitamiinipuudust bioaktiivse toidulisandi Foolhape abil.

See toode on foolhappe looduslik allikas, mis on vajalik vererakkude ja neuronite sünteesiks, DNA ja RNA reprodutseerimiseks. B9-vitamiin on vajalik ka raseduse ajal loote kudede normaalseks arenguks.

Aktiivkomponentide toime

Foolhape. Foolhappe vähesus häirib vere hüübimisvastase süsteemi toimimist, mis võib kaasa tuua trombide tekke suurenemise. Foolhape taastab närvikoe struktuuri ja etendab olulist rolli adrenaliini tekkel.

B9-vitamiin hoiab ära loote emakasisesed anomaaliad. Raseduse ajal osaleb see loote närvisüsteemi, platsenta moodustamises, on vajalik rakkude jagunemiseks, kõikide elundite ja kudede kasvuks ja arenguks. See on kasulik ka imetamise perioodil, samuti sünnitusjärgse depressiooni leevendamiseks.

Koos B12-vitamiiniga osaleb foolhape vereloomeprotsessi regulatsioonis, hemoglobiini sünteesimisel, on asendamatu koostisosa erütrotsüütide ehk vere punaliblede ning leukotsüütide ehk valgete vereliblede reprodutseerimisel. Seega hoiab foolhape ära erineva etioloogiaga aneemia teket.

Lisaks suurendab foolhape vaimset ja füüsilist töövõimet, mängib olulist rolli ateroskleroosi ja sellega seotud südame-veresoonkonna haiguste ennetamisel. Foolhappe mõjul toimuvad soodsad muutused vere lipiidide koostises, alaneb kolesteroolisisaldus vereseerumis.

B9-vitamiin suurendab kliinilist efekti psoriaasi, ekseemi, dermatiidi ravimisel. Tarvitamisel koos B12-vitamiiniga aitab ühtlustada vitiliigost põhjustatud naha pigmentatsiooni, aitab akne ehk vinntõve korral.

Kasutamine

Toote Foolhape kasutamine võimaldab:
– vältida B9-vitamiin hüpovitaminoosi
– ära hoida erinevate tekkepõhjustega aneemiat
– parandada südame-veresoonkonna tööd
– komplekssel mõjutamisel parandada nahahaiguste kulgu

Koostis

foolhape 400 mg

100 tabletti

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail (19).png

24 kommentaari “Foolhape – ravimitega ja alkoholiga mürgistatud keha korda, närvisüsteem

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s