Toidulisandid, aga mõnesid neist söön hoopis toidu asemel, st ma ei pea iga asja toiduks

Agnes Kallit, September 28, 2013

Kohvi ma lõpetasin kohe pärast mu tollal tulevase mehe kirjutise peale. Kohv võtab minu ergastamiseks võlgu organismi reservidest. Sellep ongi korraks erk olla ja mingi aja pärast tahab uni ja väsimus sind tappa. Ja järjest seda tehes lõpevad varud ja ma jään haigeks. Mõnikord ei paranegi. Teiseks muudab kofeiin keskkonna kehas happelisemaks, milline on haiguste tekkimiseks hea keskkond. Korallivee joomine muudab aluselisemaks nagu toortoidu sööminegi. Ka must ja roheline tee on kofeiiniga.

Aga pärast kohvi mittejoomist jäin hommikuti uimaseks. Siis hakkasin kasutama mikrohüdriini või H-500, viimane on esimese täiendatud variant. Need aitavad aklimatiseeruda. Näiteks sportlased kõrgmäestikus treenides. Ja see aitab ka hakkama saada stressiseisundis, suure koormuse perioodil. Ja üldse tervist tugevdav. Isegi rögalahtistav on. Hea on raputada kapslist välja sooja vette lahustada.

Koduapteegis kasutan sünteetiliste apteegiravimite asemel sipelgapuukoort ja kolloidhõbedat. Külmetushaiguste raviks ja ennetamiseks. Kui tunned et hakkab haigus tulema, võtad neid sisse ja haigust ei tulegi. Sipelgapuukoort ehk Pou D Arcot on hea raputada kapslist keele peale ja veega alla loputada peale sööki. Kolloidhõbedat võib hingamisteede probleemi puhul hoida keele all, siis ta imendub sealt otse lümfi, sest hingamisteede tõbed on lümfi tõbed. Kui kurk on haige, saab hõbedaga kuristada. Ja pärast neelad alla. Kasutada 15 min enne sööki, siis keha on näljane ja haarab täiega.

Sipelgapuukoor võtab ära ka valud. Võib võtta kaks korraga tugeva valu korral, aga aitab ka ühest täiesti. Üks naine ravis nii enda kui oma mehe põiepõletiku ära Pou D Arcoga. Antibiootikumikuurid ei aidanud. Kolloidhõbedat aga peetaksegi looduslikuks antibiootikumiks.

Haavad parandab kiiresti hõbedageel.

24H sisaldab päeva jaoks kõiki vajalikke lisandeid. Öeldakse et ikka muud ka tuleb tarvitada, kaasa arvatud süüa midagi muud peale 24H.

Tavatoidust näiteks seleeni saamiseks tuleks ära süüa 60 kilo banaane päevas.

Toortoitu ei pea palju sööma sest keha saab sealt kätte mis tal vaja ja on vähesega rahul. Rämpstoitu süües aga ta muudkui tahab ja tahab veel ja inimene sööb end paksuks ja haigeks. Mõnikord keegi täiesti terve inimene sureb lihtsalt ühe aine puudusesse.

Letsitiinikuuri tegin jälle üle pika aja. Mälu parandamiseks. Jubeheaks teeb mälu ja õpivõime. Närvi asjad mingid ka ajab pesadest välja ja rasvad paneb kehas liikuma.

Koralliklubist ostan klubiliikmena 20-25% odavamalt kui letihind. Klubi liikmeks saab soovitaja olemasolul.

Korallivee kohta ja sekka ka muu koralliklubi varanduse kohta on kolmapäeval ja reedel tunniajane loeng – koosistumine terviseteemal. Kolmapäeviti kell 17-18, reedeti 18-19. Tasuta. J.Vilmsi 6 Tallinnas.

Kolloidhõbe aitab ka toidumürgituse korral. Väga suure mürgistuse peale võib ära juua isegi terve pudeli.

Ja te ei pea enam käima arsti juures, apteegis. Viima raha neile kellele on kasulik et inimene oleks pidevalt haige ja tarvitaks nende teenuseid.

Koralliklubi on tervete ja seega vahvate inimeste klubi. Kõik me hoolitseme oma tuttavate tervise eest, uurime uusi avastusi ilma ravimiteta paranemise vallas ja haigestumistest hoidumise teemas.

Tere tulemast!

Allikas Telegram.ee http://www.telegram.ee/eksperiment/toidulisandid-aga-monesid-neist-soon-hoopis-toidu-asemel-st-ma-ei-pea-iga-asja-toiduks/

agnes-kallit

Üks kommentaar “Toidulisandid, aga mõnesid neist söön hoopis toidu asemel, st ma ei pea iga asja toiduks

  1. Arne jaanuar 30, 2016 / 5:54 p.l.

    Mis järjekordne juutide püramiid see jälle on?

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s