Parasiidikuurist, “kakasoole” puhastusest. Kosmonaudiks!

Tere Maiu 🙂

Kolo-Vadas on jah ka sees Must pähkel. Ja paljud ikkagi teevadki Kolo-Vada kohe ära. Kolo-Vada langetab kaalu päris korralikult. Annab hea enesetunde.

Parasiidikuur aga kestab 21 päeva, ajab välja ka need parasiidid, kes vahepeal veel juurde kooruvad. Kolo-Vadas see parasiidiasi leebem, ja ei kesta nii pikalt.

Kellel on näiteks kroonilisi haigusi, kellel on akne, kellel allergiad, toidutalumatused. Siis parasiidikuuriga saab neist jagu.

Toidutalumatusega ei ole vaja karta. Mitte ükski Koralliklubi toode ei ole talumatu. (Panen kirja lõppu ka kvaliteedimärgi kirjelduse.) Küüslauguekstrakt, mis on kapslis, tal on vaid toimeaine, talumatus peab olema pärisküüslaugu vastu seal. Üks mees meil proovis, et mis tunne tal tekib, kes ei söö muidu üldse küüslauku. Võttis, ja pärast ostis ühe purgi isegi veel juurde, oma parasiidikuuri juurde :). Aga võibki proovida, kas läheb halvaks. Psühholoogia ka mõjutab. Ei tohi kohe mõeldagi, et hakkab halb :). Väga puhtad tooted, ja halvasti ei mõju nad üldse.

“Kosmonaudi toite” ma sellepärast jah pakkusingi, et need head puhtad taimsed kontsentraadid, toidu asemel võtta. Kaovad ära igasugused isud, kuna rakud saavad vajaliku kätte ja kõht ei ole enam üldse “tühi”. Inimene ju ei pea olema väljaveninud kõhuga, vaid rakud vajavad seda, mida me beebile anname. Ainult head puhast taimset ja hästi peenestatud püreed.

Mina teen pudelisse vett. 0,9 l-ne klaaspudel kodus ja kaasaskandmiseks BPA-vabast plastikust 0,75-ne pudel. Valan külma vett kolmveerand ja neljandiku-viiendiku teen kannuga keeva vett ja valan pudelisse juurde. Ja koralliliiva puistan kolmandiku pakikesest pudelipõhja, teen pakikese otsast lahti. Ülejäänu pesulõksuga kinni otsast ja pakku tagasi, Pakk kindlasti uuesti hermeetiliselt kinni, et niiskus sisse ei saaks. Korallivesi peab korgi all kinni olema. Et laeng välja ei läheks. 7-10 tundi kestab laeng, elavus.

Korallivee joomine jah annab rakkudesse vett. Tavaline vesi ei ole elav, ei lähe rakku sisse. Jood, aga keha näeb meeletut vaeva, et seda keha happeliseks tegevat vett kehale vajalikuks aluseliseks ümber töödelda, ja ei pruugi rakkudele midagi jõudagi, enne läheb kehast välja. Aga meie rakud koosnevad ju veest. Mei ei seisa püsti, kui vett meis ei ole, kuivame ära :).

Pesumasinat võib teha kõige enne, aga ei pea üldse tegema. Kui tahad ikka parasiidikuuri ja/või Kolo-Vadat teha, siis pole pesumasinat vaja. See nendele kompensatsioon, kes ei taha parasiidikuuri ja/või Kolo-Vadat teha. Enne Kolo-Vadat peaks kindlasti korallivett jooma 2 nädalat kuni kuu aega. Parasiidikuuri võib kohe tegema hakata. Kolo-Vada’s on paastuaeg nelja päevane, siis hea kui rakud on juba vett täis muidu raske hakkama saada.

Ja tegelikult on Kolo-Vadaga puhastamise kohta terve raamat mul sisse trükitud blogis “Organismi puhastamine“. Seal kõik, milliseid harjutusi teha puhastumise ajal, et kõik hästi välja tuleks kehast, ja kuidas teha näiteks lümfipuhastust koos Kolo-Vadaga jne.

Aga nii ongi jah, et vaatad, mõtled, ja ise otsustad, mida ja millal teha. Mina tegin esimesena parasiidikuuri, sain enda 25 aastat vaevanud kroonilisest bronhiidist ja angiinist lahti 21 päevaga. Poole aasta pärast tegin Kolo-Vada, ja keha sai oma soojatunde tagasi. Parasiidikuuriga ka juba hakkas palju soojem. Kolo-Vada on põhiliselt jämesoole puhastus. Seal ju see kõige suurem “kaka” meil seisab alati pikka aega :). Aga jämesool on meie ahi. Kui selle seinad on mustad, ei saa me soojendatud. Ja vesi ka omastub jämesoole kaudu. Kui on, kust omastuda. Ja kui sealt omastub ta koos nende saasteainetega … :). Peale selle “päralejõudmist” ma lõpetasin igasuguse liha ja piimatoodete söömise. Ja nii hea on olla! Nüüd sööngi neid kosmosetoite. Nii kerge on olla, nii palju energiat, terve lapse energia, mul polnud seda isegi lapsena :).

Parasiidikuurist taastumine on kaks nädalat kuni kuu aega. Kas niikaua kui purk tühjaks saab, või kui ise tunned, et saab ka ilma. Mõnikord unustad korra enne sööki 30 min võtta, ja siis vaatad, et polegi nagu midagi kõhus tunda. Muidu magu hell võibolla natuke.

H-500-t ja Lutserni võib igal ajal võtta. Lutsern tegelikult söök. Seal nii valgud kui roheline, kõik vajalik olemas. Muud poleks vaja süüagi. sama spiruliinaga.

Pesumasinas on Lutsern, ja üks soovitaja meil ütleb, et kellel neerud on nõrgad, võib alustada organismi puhastamist just neerupuhastusest. Või Pesumasinast, kus ka Lutsern ja H-500 ja korallivesi.

Neerupuhastus on Lutsern, Artišokk, Sipelgapuu koor, Kolloidhõbe

Aga meie oleme üldiselt soovitanud pärast Parasiidikuuri ja Kolo-Vadat hakata eraldi organeid puhastama. Maks, neerud. Lümfi võib teha koos Kolo-Vadaga, võib ka eraldi.

Vitamiine vajame iga päev. Mullapind on tänapäeval väga toitainetevaene ja saastunud. Me kindlasti ei saa vajalikke vitamiine ja mineraale, mida rakud iga päev vajavad.

Koralliklubi Üldkontseptsiooni esitlused on selleteemalised, et mida meie rakk iga päev vajab.

Siin üks minu konspekt ema ja tütre peetud loengust 

Kolo-Vadat on lihtne teha. Karbis on kolmes erinevas lahtris kolme erineva etapi jaoks kotikesed, mida tuleb võtta. Üks kotike tablettide ja kapslitega koos hommikusöögiga, üks kotike õhtusöögiga. Esimene etapp kestab niimoodi seitse päeva. Korallivett ka koguaeg söögivaheaegadel korralikult juua. Teisel etapil on samuti kotikesed vajalike tablettide-kapslitega, aga neli päeva, mil see etapp kestab, süüa ei tohi. Võibolla värskelt pressitud apelsinimahla natuke. Ja tuleb võtta ka karbis lahtris olevaid valge savi pulbreid, veega segatuna. Kolmas etapp on jälle uuesti söögiga kolm päeva, ja jälle kotikesed kapslite-tablettidega.

Täpselt see kõik kirjas, isegi kellaajaliselt, “Organismi puhastamine” raamatus, mille lingi eespool panin.

Parasiidikuure jah teha 2-4 korda aastas. Ikka me saame neid vastseid igalt poolt, toiduga, käte pealt, koduloomadelt. 21 päeva on pikkus, siis vastsetest koorunud isendid ka lähevad ära. Nad lähevadki elusalt välja. Elusat elusa sees ei tapeta. Elu läheb neil sees mõrudaks, mõrudad taimed :). Neile ei meeldi enam meie sees, lähevad paremat kohta otsima :).

Ja aluselises keskkonnas ei arene haigused. Sellepärast on hea juua korallivett, süüa toorsalatit.

BAT NORMID OLENEVALT LAPSE VANUSEST

kuni pooleaastane 1/8
pooleaastane kuni aastane 1/6
1 -3-aastane 1/4
3-6-aastane 1/3
6-9-aastane 1/2
9-12-astane 2/3

Toidulisandite andmise normid (BAT – bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid) täiskasvanute annusest.

Täiskasvanute annused on purkide peal kirjas.

Küüslaugukapslit hästi poolitada ei saa, siis võtta lihtsalt kas ainult hommikul üks. Papaiat võib rohkem võtta, see lihtsalt hea magus nagu komm. Musta pähklit hea poolitada, kapslis välja raputada, maitsev. Võibolla ka küüslauk kapslist välja pigistada ja toidu sisse. Proovida, kuidas sobib.

Kapslist välja võtta ei või ainult taastumise Mega Atsidofiili, seal probiootikumid ja prebiootikumid peavad jõudma makku kapsliga. (Üks miljard bakterit on ühes kapslis. Bifiidobakterid ja laktobakterid.)

Ternespiima võib võtta. See ei ole see piimavalk. Kõiki Koralliklubi asju võib võtta.

Parasiidikuuri ajal ikka söömine nagu tavaliselt. ja korallivett kogu aeg. Pärast sööki, taimetoiduga 1,5 tundi peale sööki, lihatoiduga 2 tundi peale sööki, hakata jooma. Lõpetada joomine enne järgmist sööki 15 min kuni pool tundi, siis jõuab vesi ära seedida. Kuuma vett juurde natuke enne joomist :), pudelis korgi all hoida, et laeng välja ei läheks. Mida värskemalt tehtud, seda parem. Puhastab keha, on sorbent, haagib mürgid enda külge ja viib välja, annab rakkudele vett, annab ehedad naturaalsed mineraalid, mida keha vajab iga päev. Ei ole mingi pudelisse kapseldatud konserv, mis seal seisnud, ja pole enam elavaid mineraale kindlasti :).

Agnes 🙂

Siin võid vaadata reas kõik 20 kompleksprogrammi ka 12-le organitesüsteemile, saab vaadata, millisele kohale kõige rohkem vaja toetust

Mis on toidulisandite GMP – Good Manufacturing Practice?

See on maailma kõrgeim kvaliteediklass toidu, ravimite ja farmakonide tootmisele ja turustamisele (manufacture and sale of food, drug products, and active pharmaceutical products), mille kõik etapid on kvaliteedikontrolli all: https://en.wikipedia.org/wiki/Good_manufacturing_practice

GMP on väga oluline kvaliteedimärk. Inimesed, kes sellest midagi ei tea, ostavad ükskõik missugust toidulisandit, peaasi et etiketil oleks lubatud võimalikult kõrget toimeainesisaldust ning et toode oleks võimalikult odav. Kahte ühes aga pole võimalik saada: et oleks odav ja oleks sertifitseeritud vastavalt GMP nõuetele. Sertifikaat nõuab teadagi kulutusi, kuid ta annab kõrge usaldusväärsuse, sest alates tooraine kasvatamisest ning lõpetades kõrgete nõuetega tootmisprotsessile on iga lüli kontrollitud ja ametlike paberitega tõestatav. Peamised küsimused, mis meil toidulisandeid ostes tekivad, võivad olla: “Kas lubatud toimeainet on ikka nii palju, nagu lubatud? Või söön ma jälle “põhku”? Ja kust on pärit tooraine? Võrreldes ravimitega ei teostata toidulisanditele regulaarseid ega pistelisi kontrolle, tuvastamaks kõrvalekaldeid lubatust. GMP märk on selles vallas ainus ja oluline kvaliteeti tagav näitaja.

Nt Rahvusvahelise Koralliklubi tooted on enamuses GMP-märgiga pakendil: “Manufactured in a GNM Reistered Facility”

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

fat-ass-40

2 kommentaari “Parasiidikuurist, “kakasoole” puhastusest. Kosmonaudiks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s