Koralliklubi. Millest alustada?

Tere!

Jah, koralliveest :).

Rakku toitma hakata, ja siis keha puhastama.

Aga pesumasinat võib teha kohe koos koralliveega. Seal ongi korallivesi, Letsitiin, H-500, Assimilaator. Suures pesumasinas veel lisaks kaks  PentoKani ja supertoit Lutsern. Väike pesumasin on Coral Detox pakk. Suur pesumasin Coral Detox Pluss pakk.

Võib ka alustada kohe parasiidikuurist. Neid meil niikuinii erisuguseid sees :). Ikka oleme saanud neid kusagilt, isegi toiduga. Ja eriti kui koduloomadega kokkupuuted.

Ja Kolo-Vada, mis on soolepuhastusprogramm, tema viib välja kõik mustuse, mürgid, ainevahetuse jäägid. Keha saab puhtamaks, rakud hakkavad arenema, sündima jälle. Ja kergemini.

Nutripakk meil nüüd, igapäevane rakutoit karbis. Omega 3, Spirulina, Bio Kurunga, Lutsern, koralliliiv, Letsitiin.

Mina siin kodus võtan igapäevaselt Tsinki ja Seleeni, Coral Letsitiini, Synergizer – energiajoogipulber mango-apelsiniekstraktiga ja rohelise tee ekstraktiga. Taastab keha kiiresti, annab energia. MSM biotiiniga, Assimilaator, Coral Lutsern.

Mina oma luude ja liigeste taastamiseks olen teinud Boswellia pluss FlexiCori kuuri, ja Ca-Mg Complex-iga. MindSet’ita ma ei saa üldse, see närvisüsteemile, võtab ärevuse ära, hirmu, saab rahulikult mõtelda, tööd teha. AquaOx on ka praegu võtmisel. Antioksüdant. Vabade radikaalide vastu, kes tahavad teiste paarilisi ära napsata, ise on paariliseta radikaalid, st vabad :).

Ja Haimaksaõli ka nõidus mind ära end võtma. Teeb kõge tugevamaks maailmas! 🙂

Agnes 🙂

Lastele jõuduandev ussikuur
Vitamiinipomm! Kõik, mida meie organism iga päev vajab

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

filtration-process1

Üks kommentaar “Koralliklubi. Millest alustada?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s