Uuele turustajale. Agnes Kallit

Vesi jah kõigepealt. “Kõik algab veest!” :). Ja Kolo-Vadat ei soovita enne teha kui kaks nädalat kuni kuu on joodud bioomastatavat korallivett. Muidu keha võib olla väga kuivanud. Tavalist vett keharakud ei ole võibolla suutnud vastu võttagi. Algul võib tekkida lillepotiefekt, et vesi jookseb läbi, tasapisi hakkab rakkudesse jõudma. Kusjuures on inimesi, kes üldse ei olegi siiamaani vett joonud.

Mina soovitan hästi parasiidikuuri esimeseks. Kolo-Vadas on ka küll musta pähklit ja musta pähkli lehte sees, aga selle seitsme päevaga ei saa hästi parasiite välja, eriti neid, kes vahepeal uued kooruvad vastsetest. Ja siis paastuajal võivad hakata organeid närima. Paljudel on maksalutikad.

Parasiidikuuriks on väga hea uus kompleksne toode ParaFight, 180 kapslit sees, saab teha sellest kahele inimesele korraga või siis teha mingi aeg uuesti. Sinna kompleksprogrammi järgi Must pähkel veel juurde  ja Küüslauk, see kindlasti. Ühes kapslis on kahe küüslauguSIBULA toimeaine. Musta pähklit ja lehte on ParaFight’is ka juba sees kuigipalju, niiet kuidas keegi hinna järgi tahab komplekteerida.

Taastumiseks on hea SuperFloora , kus on nii probiootikumid kui prebiootikumid. Peale 21-päevast kuuri 30 min enne sööki sisse võtta, loob hea keskkonna söögi tulekuks. 21 päeva siis jah sellep et vastsetest koorunud noored ka välja viia. Ja elusalt aetakse välja. Mõrudat ei taha nad. Elusat elusa sees tappa ei tohi :). Muidu jääks laibad omakorda sisse, kellele seda vaja.

Parasiite ei olevat ainult tõsistel alkohoolikutel :).

Parasiidikuuriga saab jagu 90% kroonilistest haigustest. Mina sain oma eluaegsest bronhiidist lahti 21 päevaga. Sellepärast eriti soovitan. Ja Kolo-Vada ka, mürkidest puhastab, ainevahetuse jääkidest. Muidu saasteained puha pidavat sisse küll minema, aga välja ise ei tule. Peab olema mingi sorbent, mis selle kõik enda külge haagib ja välja viib. Korallivesi on ka selline sorbent. Ja Kolo-Vadas valge savi. Ülekaal ka puha naha alla kogunenud mürgid. Nii kerge hakkab kohe kui vähemaks läheb. Täiesti tuntav vahe. Kellel palju ülekaalu, see peab mitu korda tegema. Järjekindlus viib sihile :).

Praegu lõpetan, pean poes käima enne tipptundi ära.

Parasiidiprogrammid ka, neid vist juba tead
Täiskasvanutele
Lastele
Ja Parashield pakk

Aa, ei seeneprobleemid ka suured. Naistel eriti, ja meestel ka tihtipeale on seen.

Olga Butakova loengust

Seened.

Niiskus, päikest vähe. Palju kasutate nisujahu (Baltikumis). Jaapanlased üldse nisujahu ei söö.
Suhkur, jahu, piim, pärm. Sellepärast seened tulevad kõikidesse organitesse. 1. Kõõm. 2. Naha pealetulevad moodustised.

4. Küüned. Tuleb selgroost mööda kanaleid. Luu on moodustunud luustunud kõhretest. Selgroohaigustega tegelemine on kõik üks. 1. liikumine. Kui on diskide liikumised.
Antibiootikumid tapavad baktereid, aga kasvatavad seeni seal. Vaja tema seentevastast programmi. Liigesteni hõbe ei lähe. Vaja seenevastalist septikut. 1. Dieet. Jahu, suhkur, pärm, piim välja. Sipelgapuu koor.

2 Sipelgapuu koort, 1 OpiStop – hästi mõru tee tuleb (3 korda päevas) + Koensüüm Q10- (naise noorus) 1 kapsel päevas. Kuu teete kuuri, kuu puhkate, jälle kuu. Organism hästi võitleb viirustega. Seentega organism ei pea tegelema, ei tegele, viskab need lihtsalt kõrvale.
Kubemes lööve ongi needsamad seened, ka kõrva taga. Tuleb võidelda ainult läbi soolestiku. Nii ema kui laps.

Kasulikke baktereid peame lisama. SuperFloorat, Assimilaatorit.
Koos seenetõrjega peab olema ka puhastusprogramm. Muidu pole kuskile organismil seeni visata.
Koos seenetõrjega peab olema ka puhastusprogramm. Muidu pole kuskile organismil seeni visata.

1. Dieet, 2. Ensüümid, 5. Lahtistid, 6. Vesi. Ka vitamiine ja mineraale. 3. Ensüümid. Assimilaator 1-2 päevas, 4. Bakterid (kasulikud). Klorella (vitamiinid, mineraalid, aminohapped).
Ilma dieedita kõik isegi ägeneb.

Kui mõrudat ei ole, siis seeni ei tapa.
Soodaga vanni puhastada. Sooda seente jaoks kõige hirmsam asi.

Harjutage lapsi ingveriga, kurkumiga, karri. Mett võib. Mesi on seenevastane, eriti tarust otse, mõrkjas.

Kõigis 12 süsteemis elavad seened.
Kui liigeses, siis artroos.
Kui peas, siis on see kõõm.
Kui Must pähkel oleks juures, oleks juba viirusevastane programm.
Teepuuõli kolm tilka kapslisse pange sisse ja söögi ajal võtke.

Destribuutorid – väga lõbusad inimesed :). Poiss küsib vanaemalt Sipelgapuukoort:  “Ma ujusin, hakkas külm, võtan ette ära, muidu niikuinii jään pärast haigeks 🙂 ”

Kõigepealt läheb seen ära soolestikust, pärast luudest, küünteni jõuab poole aasta pärast. Kogu organism peab teil sellest imbuma läbi.
Seene kohta on veel materjali. Näiteks seente, bakterite ja viirustevastane programm 🙂 Seen liigestes. Liigespõletik
Pärmseenekuur

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Young Woman Laying Among Leaves --- Image by © Corbis
Young Woman Laying Among Leaves — Image by © Corbis

3 kommentaari “Uuele turustajale. Agnes Kallit

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s