Aknest jagusaamine pole mingi probleem! Tulevasele elujõulisele mehele

Jõudsin Teie kontaktini lugedes artiklit nahahaigustest CoralClubi lehel.
Tahtsin küsida nõu, kas CoralClubil on tooteid, mida saaks kasutada 14-aastane laps akne ravimiseks, keha puhastamiseks?

Heade soovidega
Iivika (nimi muudetud)

Agnes Kallit:

Jah, just selleks ongi head tooted olemas. Meil üks poiss klubis on nii õnnelik, klubisündmustel alati räägib, kuidas ta aknest lahti sai. Tal oli kogu selg ka täis. Oli nii mures. Nüüd ta juba õnnelik noor isa. Elu õnne leidis ka klubist, siia tulevadki tervislikust eluviisist huvitatud inimesed.

Poiss peab ise ka mõnikord loengut, eriti hea meelega räägib parasiitidest, kuidas nad mitte ainult et elavad meie sees ja söövad ära meie toidu, vaid ka surevad meie sisse, kasutavad meie keha WC-na, võibolla isegi higistavad :).

Parasiidikuur ajab looduslike taimeekstraktidega parasiidid elusalt välja. Neile ei meeldi enam sellises “kohas” elada, kus on mõru kõik :).

Ja kõik need kogunenud laibad ja igasusgused organismi elutegevuse jäägid, toksiinid-mürgid, need veel omakorda välja ajada soolepuhastuskuuriga.

Algul kohe hakata vett jooma. Korallivett just. Kõigil toiduvaheaegadel. Eriti kohe pärast ärkamist, siis on keha öö jooksul kõige rohkem ära kuivanud. Rakud koosnevad veest, ja ilma koralliliivata vesi ei lähe rakku sisse. Liiga suur molekul. Korall muudab peenemaks, ja laeb vee ära.

Koos koralliveega on võimalik teha ka “Pesumasin “. Pesta organism läbi.

14-aastasest alates juba lähevad täiskasvanutele mõeldud kuurid. Ja annused. Isegi 12-aastasest alatest juba võib.

Dr. Olga Butakova klassifikatsiooni järgi on allergiad seene invasioon. Toode ParaFight, mis on parasiidivastane, on ka tõhus seenevastane, raamatusse raiutud ajal ParaFighti veel ei olnud Koralliklubis. Uued tooted on kõik palju paremad alati, mis tulevad. ParaFight ka tugevdab organismi parasiidi-seene kuuri ajal.

Kolo-Vada kohta on lühike iseloomustus, pikk, ja ka kogu raamat “Organismi puhastamine“, mis ongi Kolo-Vadaga puhastamisest üksikasjalikult peatükkide kaupa, üldse väga hariv lugemine.

Toitumine ka happelist jääki andvaist toitudest aluseliseks ära muuta tasapisi. Algul ära jätta vorstid ja muud säilitus- ja värvainetega konserveeritud asjad, ja ka konservid ise. Suhkur, valge jahu. Mingi aja pärast loomaliha, siis sealiha, siis kala ja munad. Piimatooted ka. Aga need kõik hakkavad tegelikult ise ära jääma, kui teed hommikul suure kausitäie maitsvat värsketest lehtedest salatit toorõliga, sidruniga, soolaga, cayenne’i pipart sutsu, seesamiseemned kaltsiumiallikana, tomat ja kurk ka alati, need teevad värskemaks salati.

Alkohol annab väga happelist jääki ja tekitab mürke kehasse. Kohv, must tee, igasugused kihisevad joogid, pakimahlad.

Ja siis vanad kõik elu jooksul kogunenud mustus, mürkained välja puhastada Kolo-Vada Plussiga. Enne tuleks hakata korallivett jooma, kaks nädalat kuni kuu enne puhastuskuuri. Aga enne Kolo-Vada’t on ideaalne teha parasiiditõrje. Parasiite ei ole ainult päris suurtel alkohoolikutel, neil jälle muud jamad 🙂. Ja seen on meil põhiprobleem sees. See on kõikjal. Küünteni välja. Pärmseen vohab. Leiba ei tohi osta, kus on võibolla küll juuretisega leib, aga koostises seisab ikka: pärm. See on moodsa aja termofiilne pärm, mis kuumutamisel ei hävi ja elab meil organismis rahulikult edasi nagu ise tahab 😦.

Selle teksti kirjutasin kunagi siia ühe inimese kirja peale, kuidas saada lahti pigmendilaikudest näol
Siin ka üks seenest jagusaamiseks kirjutatud kiri elujõulisele mehele
Kuidas ma oma seent välja ajasin

Dr. Olga Butakova Tallinnas kevadel toimunud koolitusel märkisin üles seenest jagusaamiseks juhendi:

Seened.
Niiskus, päikest vähe. Palju kasutate nisujahu (Baltikumis). Jaapanlased üldse nisujahu ei söö.
Suhkur, jahu, piim, pärm. Sellepärast seened tulevad kõikidesse organitesse. 1. Kõõm. 2. Naha pealetulevad moodustised.
4. Küüned. Tuleb selgroost mööda kanaleid. Luu on moodustunud luustunud kõhretest. Selgroohaigustega tegelemine on kõik üks. 1. liikumine. Kui on diskide liikumised.

Antibiootikumid tapavad baktereid, aga kasvatavad seeni seal. Vaja tema seentevastast programmi. Liigesteni hõbe ei lähe. Vaja seenevastalist septikut. 1. Dieet. Jahu, suhkur, pärm, piim välja.
1. Sipelgapuu koor, 2. OpiStop – hästi mõru tee tuleb (3 korda päevas) + Koensüüm Q10– (naise noorus) 1 kapsel päevas. Teepuuõli kapslisse 3 tilka. Kuu teete kuuri, kuu puhkate, jälle kuu. Organism hästi võitleb viirustega. Seentega organism ei pea tegelema, ei tegele, viskab need lihtsalt kõrvale.

Kubemes lööve ongi needsamad seened, ka kõrva taga. Tuleb võidelda ainult läbi soolestiku. Nii ema kui laps.

Kasulikke baktereid peame lisama. SuperFloora, Papaiat või Assimilaatorit.
Koos seenetõrjega peab olema ka puhastusprogramm. Muidu pole kuskile organismil seeni visata.
1. Dieet, 2. Fermendid, 5. Lahtistid, 6. Vesi. Ka vitamiine ja mineraale. 3. Fermendid. Assimilaator 1-2päevas, 4. Bakterid (kasulikud). Lahtistid on isegi SpiruliinaClorella (vitamiinid, mineraalid, aminohapped). Ilma dieedita kõik isegi ägeneb.

Kui mõrudat ei ole, siis seeni ei tapa.

Soodaga vanni puhastada. Sooda seente jaoks kõige hirmsam asi.

Harjutage lapsi ingveriga, kurkumiga, karri. Mett võib. Mesi on seenevastane, eriti tarust otse, mõrkjas. Kõik Droogisegud on mõrudad. Nende asemele tulevad veel paremad.

Kõigis 12 süsteemis elavad seened.
Kui liigeses, siis artroos.
Kui peas, siis on see kõõm.
Kui Must pähkel oleks juures, oleks juba viirusevastane programm.

Teepuuõli kolm tilka kapslisse pange sisse ja söögi ajal võtke. Destribuutorid – väga lõbusadinimesed 🙂. Poiss küsib vanaemalt Sipelgapuukoort, ma ujusin, hakkas külm, võtan ette ära, muidu niikuinii jään pärasthaigeks 🙂.

Kõigepealt läheb seen ära soolestikust, pärast luudest, küünteni jõuab poole aasta pärast. Kogu organism peab teil sellest imbuma läbi.

Kogu Olga Butakova Tallinna koolituse konspekt

Noorele arenevale organismile on väga hea uus “moodne” toode Tauriin. Sõnast “taurus”. Tugev nagu härg! 🙂

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

5169a19faba1d7ce6b268c53d38724e4

2 kommentaari “Aknest jagusaamine pole mingi probleem! Tulevasele elujõulisele mehele

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s