Koralliklubi ilu. Läikiv nahk, vaba organism

Agnes Kallit

I pool

Jaa, olete täpselt õiges kohas. Pigmendilaigud pealtpoolt kiiresti saab ära meie vetikatest tehtud koorimiskreemiga. Seestpoolt kindlasti parasiidikuur ParaFighti, Musta pähkli ja Küüslauguga.

Tselluliit on naha alla kogunenud-sättunud mürgikiht. Selle viib meeletult hästi ära Kolo-Vada kuur. Enne Kolo-Vadat aga peab jooma kaks nädalat või parem kui kuu aega korallivett. Koralliliivaga rikastatud vesi hakkab kohe alates suu limanahkadest imenduma organismi. Tavaline “surnud” vesi ei pruugi üldse imenduda, läheb välja tagasi :). Rakud hakkavad siis uuesti elama, koosnevad veest ja rakutoidust.

Aga igal juhul enne organism ära puhastada, siis on mõtet hakata end “hellitama” – toitma rakutoiduga./

III pool

Korallivett jooma tulekski kohe hakata, see hakkab muutma kohe organismi aluselisemaks, aluselises keskkonnas vähirakud ei arene. Vähile ei meeldi :).

Meeleolu hakkabki ka siis ise paranema kui tervis hakkab paranema. Mina proovin järjestikku ka kõiki meie looduslikke nö antidepressante. Võtab ärevushäiret maha. Aga kõige enam on mind positiivseks muutnud, et olen nüüd aasta algusest alates kogu Koralliklubialase teabe kataloogidest ja raamatutest oma blogisse kirjutanud, läbi kirjutamise asja nii hästi selgeks saanud, ja enda peal ka juba palju proovinud. Ja saan nii paljusid inimesi oma tarkusega nüüd aidata, et see teeb nii õnnelikuks. Olengi leidnud oma eluaeg otsitud inimeste õnnelikuks ja ilusaks muutmise võimaluse. Kõik olenebki iseendast, nüüd saan aru. Inimesed vaatavad, kas sa oled endaga rahul, kas sa oled õnnelik, ja siis otsiustavad, kas hakkavad sind järgima või ei.

Toitumine ka happelist jääki andvaist toitudest aluseliseks ära muuta tasapisi. Algul ära jätta vorstid ja muud säilitus- ja värvainetega konserveeritud asjad, ja ka konservid ise. Suhkur, valge jahu. Mingi aja pärast loomaliha, siis sealiha, siis kala ja munad. Piimatooted ka. Aga need kõik hakkavad tegelikult ise ära jääma, kui teed hommikul suure kausitäie maitsvat värsketest lehtedest salatit toorõliga, sidruniga, soolaga, cayenne’i pipart sutsu, seesamiseemned kaltsiumiallikana, tomat ja kurk ka alati, need teevad värskemaks salati.

Alkohol annab väga happelist jääki ja tekitab mürke kehasse. Kohv, must tee, igasugused kihisevad joogid, pakimahlad.

Ja siis vanad kõik elu jooksul kogunenud mustus, mürkained välja puhastada Kolo-Vada Plussiga. Enne tuleks hakata korallivett jooma, kaks nädalat kuni kuu enne puhastuskuuri. Aga enne Kolo-Vada’t on ideaalne teha parasiiditõrje. Parasiite ei ole ainult päris suurtel alkohoolikutel, neil jälle muud jamad :). Ja seen on meil põhiprobleem sees. See on kõikjal. Küünteni välja. Pärmseen vohab. Leiba ei tohi osta, kus on võibolla küll juuretisega leib, aga koostises seisab ikka: pärm. See on moodsa aja termofiilne pärm, mis kuumutamisel ei hävi ja elab meil organismis rahulikult edasi nagu ise tahab :(.

ParaFight on sellep hea võimas toode, et ajab välja nii parasiidid (need tulevadki elusalt välja, ei jää laipadena sisse. Meie sees elades ka ussid surevad sinna ja käivad meie sees WC-s) kui ka on võimas vahend pärmseenele. Hiljem võib veel seent ekstra välja ajada pikemalt, kokku kuus kuud, enne kui ka küüntest välja läheb.

ParaFight on parasiidiprogrammi sees, kus on juures ka Must pähkel või Musta pähkli lehed ja Küüslauk. Küüslauk võiks kindlasti olla juures. Tavalise küüslauguga ta “võistlema” ei hakka, ühes kapslis on terve kahe küüslauguSIBULA toimeaine, ja neid võetakse kaks hommikusöögiga, kaks õhtusöögiga koos ParaFightiga. Must pähkel ja Musta pähkli lehed on ParaFightis juba sees, aga programmis on, et juurde võtta neid on hea. Võib nii kuidas rahakott kannatab :).

Kolo-Vadat on siis parem teha kui parasiidid juba on välja aetud, kuna seal tuleb paastuaeg neli päeva vahel, siis hea kui kindlasti ei ole parasiite, kes hakkavad muidu organeid närima kui süüa ei anna 😛 :(. Aga Musta pähklit on ka Kolo-Vada esimese nädala kuuris sees, kuigipalju ta aitab parasiitide vastu.

Parasiidikuuri tuleb teha 21 päeva, et ka vahepeal koorunud isendid välja saaksid viidud.

Pärast puhastusi on juba rohkem mõtet hakata eraldi organeid ja organitesüsteeme toitma heade rakutoitudega, kasutama vaid puhast looduslikku toitu, nii Koralliklubi toodetest, meil on ka pulbrid söögiks, tabletiks pressitud asjad, ja kapslis nanoklastritena üliefektiivsed asjad.

Korallivesi ka juba kohe hakkab puhastama. Seda juua söögivaheaegadel, siis ta haagib mustuse enda külge ja viib välja. Ja annab ehtsad mineraalid. “päris” mineraalvee ise teete koralliliivaga. 35% kaltsiumit on ka, hambad enam ei lagune. Mg, K, Ca, Na ja kokku 69 mineraali. Hambapulber on meil ka, muudab suu pH aluseliseks. Sellepärast ka ühelgi Koralliklubi liikmel enam hambad ei lagune.

Coralbrite

Parasiidivastane programm
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/11/22/parasiitide-elusalt-valja-ajamise-kuur-taiskasvanutele/

Kolo-Vada https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/06/18/unikaalne-kompleksne-organismi-puhastussusteem-programm-2-kolo-vada-pluss/

ParaFight https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/02/parafight-hoidke-eest-helmindid-ja-parmseen/

Siin on mul ka sisse trükitud terve raamatuke “Organismi puhastamine” https://koralliklubikogemused.wordpress.com/organismi-puhastamine/

Koralliliiv ka https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/09/koralliliiv-vahetab-3-kuuga-valja-kogu-rakkudevahelise-vedeliku/

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

11150403_1431779477122006_897362614257784899_nKaal ja ilu

11148585_1438670829766204_539810374815583023_n

5 kommentaari “Koralliklubi ilu. Läikiv nahk, vaba organism

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s