Kuulmislangusele ja lihastoonusele

Tere!  
Tahtsin küsida nõu ,et mis on õige kasutada , et parandada kuulmist. Arvatavasti on olemas ka mingi toonuspreparaat, kui lihased ja liigeseid on kanged,vanem inimene ,just see,et tõustes saaks lihtsamalt liikuma.

Mart!
Ikka need neli sammu. Neist ei saa kuidagi üle ei ümber. Korallivett jooma, parasiidikuur, soolepuhastuskuur Kolo-Vada, Raku toitmine, kaitse.

Nii kuulmise puhul kui ka liigeste-lihaste. Enne pole mõtet hakata rakku toitma, kui see ei jõuagi vajalikku kohta välja, mürgid, toksiinid ees.

InflaCor ja FlexiCor koos võtta pärast puhastusi.

Kallis võimas asi on B-luron

No ja kõike head anda pärast rakutoiduks – spiruliinat, Protivityt, või Lutserni.

Kõik see mis sportlastele, ka vanemaealistele
Neli maailma parimat (loodus)toodet?

Liigeste taastamise programm on ka muidu, aga see ka ikka peale puhastusi on mõtet teha

12 sammu leidsin ka O. Butakovalt. Ütleb et kui üks süsteem nässus, ei ole nii head tulemust ainult sellega tegeleda, ikka kõigiga korraga

Bioenergeetika
Psühholoogiline rehabilitatsioon
Optimaalne söömine
Vee omandamise programm
Parasiidivastane programm
Süsteemne puhastumine
Fermendid ja bakterid
Rakuline toitumine
Liikumine
Keeldumine medikamentidest
Halbadest harjumustest loobumine
Ökoloogiline kaitse

Kui te hakkate oma süsteemi kasutama “ükshaaval” järgemööda, siis te kaotate vaid aega, sest kõiki süsteeme tuleb reguleerida kompleksselt….

Esimene tervise aste – see on psühholoogiline treening

Ehk siis närvisüsteemi treening, autotreening. Siia kuulub kõik, mis puudutab tervise kohta käivat infot – tuleb teha seda või teist, mis on kehale kasulik. See on just see, milleta me ei nihku paigast. See on esimene aste, ja temast lihtsalt “üle astuda” ei ole võimalik. Näiteks inimesel jäi süda haigeks ja ta läheb ekstrasensi juurde või hakkab jooksma. Ta teeb õieti, et hakkab end liigutama. Kui aga tegeleda jooksuga enne, kui on tegemata teatud toimingud, on mõttetu. Ta ei saavuta midagi oma tervise juures, kui ta hakkab jooksma infarktieelses seisundis või sama mõttetu on ringi joosta kõhuga, mis on täis solkmeid. Kaugele ei jookse…. Enda eest juba ammugi ei jookse kuhugi. Seepärast on vaja esmalt tegeleda psühholoogiaga, saada infot, andmeid, teadmisi, et aru saada, kuhu me jookseme, ja miks me üldse jookseme?… Energeetiline voog on ka vajalik. Sõnad, mõtted, teod, ei ole neutraalsed. Kõik mõjutab meid. Oluline on teie “Ma tahan!”, siis hakkab asi üldse tööle. Vajalikud on ka usk Loodusesse ja inimestesse.

Teine aste, millest ei saa ka kuidagi üle astuda, on söök

Kui me ei õpi õigesti toituma, siis meid õpetatakse “hästi” ravima, kusjuures õpetatakse päris karmilt. Näiteks võtame kroonilise haige, kellel on 33 haigust ja viis minutit elada. Sunniks teda jooksma. Kas sellest oleks abi? Ei. Või organiseerida talle teistmoodi toitumine? Ei. Puhastumine, muideks, on ka toitumisviis. Seega peaks haiget enne psühholoogiliselt “töötlema”, energeetiliselt suunama ja siis alles teistmoodi toitma. Võibolla üldse mitte toitma? Võibolla anda vaid mõnda taime natuke. Kõik taimed, see on toitumisviis. Toidulisandid on ka toitumisviis. Kui me ei muuda oma suhtumist toitumisse, siis tervemaks me ei saa. Teate ju seda väljendit, et me kaevame endale hauda lusika ja kahvliga? Vat need lusikas ka kahvel on meil peas kinni.

Kolmas aste – see on vesi

Pöörake tähelepanu: me panime vee meelega kolmandale, mitte teisele kohale. Sest paljud teist alustavad veest. Aga veekogus sõltub sellest, mida ja kui palju me sõime. Šatalova joob ööpäevas 600 ml vett. Me ükskord vaidlesime temaga sel teemal. Šatalova on 90-aastane. Ta tegi sellise triki: heitis selili üle laua ja tema jalgu hoiti kinni, et need õhku ei tõuseks. Ta kallutas end taha, kuni puutus kätega maad, ja tõusis taas püsti. Mitte keegi noortest sportlastest ei suutnud järgi teha….. Kord läks ta 75-aastasena jala läbi Kara-Kumi kõrbe. Matka pikkuseks oli 500 km ja ta läks koos sportlaste grupiga. Šataloval oli kaasas vaid üks liiter vett. Pealegi tõestas ta kõigile, et vanus ei ole üldse määrav tegur, et olla terve. Temal on tavaolukorras kindel arvestus, et päevas 600 ml vett. Paljud arstid (ka mina), ei saanud aru, miks meil on nii erinevad arusaamad ja tulemused. Paljud teadlased kinnitavad samuti, et minimaalselt 1.5 liitrit vett ööpäevas. USA omad lausa soovitavad kolm liitrit. Jaapani teadlased naeravad selle peale. Miks? Sest jaapanlaste menüü erineb kaardinaalselt ameeriklaste omast.

Seega. Vett tuleb juua niipalju, et lahustada-lõhustada toi ja välja uhta mürgised ainevahetusjäägid. Kui süüa liha, kala, muna, pagaritooteid, vürtsikat, teravat ja soolast, siis tuleb ka palju juua. Kui aga süüa puu- ja juurvilju, siis vähem. Korraga tuleks süüa nii palju, kui mahub peaopessa. Normaalne magu mahutabki 200-250 g toitu. Kui sööte rohkem, siis venitate magu. Seega, kui sööte vähem, siis võite ka vähem juua. Kui aga iniemsed söövad suhteliselt palju, siis peaks nad ka jooma vähemalt 1,5 liitrit vett. Kui te hakkate veel harrastama lahustoitumist, siis ka vee kogus langeb. Kui olete taimetoitlane, siis samuti ei vaja te 1,5 liitrit. Asjaeesteisttaga ei ole vaja keha ülearu “käbi pesta”.

Inimestel on selline unikaalne asi nagu “janu”. Kahjuks ei ole janu esimene signaal veetustumisest, vaid neljas kuni viies. Kui teil suu kuivab, siis on see juba sügav veetustumine. Pankreas on janus. Kui te ütlete arstile, et teil suu kuivab, siis ta paneb kohe diagnoosiks pankreatiit – kõhunäärme põletik. Tegelikult aga on tegu kõhunäärme rakkude kuivamisega. Pea 50% haigustest on tingitud vähesest veest. Katarakt näiteks on seotud silmakristalli veetustumisega. Kuiv nahk, kuivad juuksed, krigisevad liigesed, kivide teke – kõik on vähese vee süü. Keemiat oleme kõik koolis õppinud: kui soolade kontsentratsioon vedelikus ületab teatud piiri, siis soolad sadestuvad välja.

Mis on kontsentratsioon? See on soola kogus 100 ml-s vees.
Näiteks: 2 g soola 100 ml-s = 2%-line soolalahus
2 g soola 50 ml-s = 4%-line soolalahus
2 g soola 25 ml-s =8%-line soolalahus

Sama on soolhappega, mis meil maos on. Kui vesi läheb kehast ära, sadeneb sool välja. Seepärast ei ole olemas sellist asja nagu ÜLIHAPPESUS. Kuidas saaks magu seda toota? Kui toidu seedimiseks on vaja 2,5 g maohapet, siis magu eritab selle. Kui aga maos on 100 ml vee asemel 2 ml vett, siis kontsentratsioon on ka vastav. Inimene kurdabki, et tal kõrvetab. Muidugi valutab, kui rakud surevad. Siis arst teatabki, et tal on ülihappesus ja soovitab tarbida alumiiniumisoola. Midagi lollimat ikka annab välja mõelda! Inimesele oleks vaja anda vett! Ja mitte see kord, vaid pidevalt. Regulaarselt.

Juua tuleks head, puhast, struktureeritud ja aluselist vett. Juua tuleks teda, piltlikult öeldes, kuni kõrvust voolama hakkab. Kõik läbi pesta, et kontsentratsiooni organismis vähendada. Kui inimesel on neerukivid, see tähendab, et tal on uriin väga kontsentreeritud. Järelikult ka veri paks. Kui hommikune uriin omab keemia lõhna, siis on kehas vett vähe. Normaalne uriin on helekollane, peaaegu lõhnatu. Või omab meeldivat leiva lõhna. Kui peale pissimist haiseb kemps nagu oleks kass kusel käinud, siis taähendab ta joob vähe vett ja uriin on kontsentreeritud. Kui inimene higistab, ja higi haiseb vängelt, siis tuleks juua vett, ja mitte kasutada deodorante. Lümfi kaudu läbi higinäärmete väljub kolossaalne hulk mürke. Neid mürke saab lahustada ja välja viia ainult veega. Kõik, mis on looduses vees mitte lahustuv, on meile mõttetu ja ohtlik. Mis lahustub – kasulik.

Kui panna munakoor või kriiditükk vette, siis nad ei lahustu. Ligunegu, palju tahes. See on aga tõsine mure. MIKS me ise tarbisime kaltsiumglükonaati vanasti ja andsime oma lastele, rasedatele? Sest meil on psühholoogiaga suured probleemid…. Vähe sellest, et me oleme harimatud, oleme me veel ka väga usaldavad. Arst ju soovitas… Apteegis müüakse ju…. MITTE ÜKS MINERAAL, MIS EI LAHUSTU VEES, EI OLE ORGANISMILE VAJALIK! Ta on vaid koormaks. Sellised on Panangiin, mida soovitavad arstid, kaltsiumglükonaat, raua soolad, paljud vees mitte lahustuvad vitamiinid jne. KEEMIAT EI OLE KEEGI ÄRA MUUTNUD!!! (Tõlk. Kellel on apteegist ostetud mineraalide kompleks, igasugu kaltsiumitabletid – Calcigran, GNLD Kal-Mag ja muud taolised – proovige, kas lahustub ära !) 🙂

Neljas aste – parasiidivastane programm

Puhastumine peab olema kindlasti ühendatud parasiiditõrjega. Siin aga on mitmeid ohte. Millegi pärast, kui on juttu parasiitidest, siis eeldatakse, et tegu on ussidega. Meie kehades on ka mitmeid muid parasiite: seened, viirused, algraksed, bakterid….. Kõigil, kellel on kandidoos, psoriaas, ekseem, neurodermiit jms, neil on seenhaigused. Seega tuleb teha “seeneravi”, mitte “ussitõrjet”. Seeneravi võib kesta väga kaua. Vahel pea pool aastat ja see peaks olema enne muid puhastusi.

Enamus puhastusi, mida teostab meie medistsiin, on ebaefektiivsed. Näiteks kooloni monitooring. Kui inimene tegi endale viis korda 30 liitri veega puhastuse ja sai lahti suurest hulgast mürkidest ja roojakividest, siis see ei tähenda, et ta saab lahti nüüd ka psoriaasist. See on seen. Teha tuleks vastupidi. Enne seen, ja siis koolon. Tegelikult kooloni kallale võib asuda seeneravi ajal. Kompleksselt.

Kui me läheme arsti juurde diabeediga, siis ei tuleks alustada kohe suhkrut alandavate tablettidega. Kujutage endale ette, et teie veresoontes keerleb veri, milles on kolm supilusikatäit suhkrut. Tähendab veri on magus.. milliste tablettidega saab suhkru verest välja??? KUHU see kaob? Ta juba on seal! Seega tablett on illusioon psühholoogilisel tasandil. Mida saaks ette võtta magusa vere suhtes? Seda saaks verega lahjendada ja neerude kaudu välja uhada. Ainult nii saab verest suhkru välja. Seega esimene sümptoom, mis teil on – janu, näitabki, et keha tahab suhkrust lahti saada. Mitte tabletti. Kas kellelegi on arst öelnud, et ta tarbiks rohkem vett? Vastupidi, ütlete, keelas joomise ära… Seepärast tuleb paljud asjad ümber vaadata.

Filmi “Vee suur saladus” esilinastusel ajakirjanikud jagunesid kahte leeri: esimese 95% ja teise 5%. 95% neist reageerisid reageerisid negatiivselt. Kui neilt küsiti, millest film rääkis, siis üks ajakirjanik 5%-i hulgast väitis, et Jumalast, ja et me peaks olema paremad. Et ei tohiks “paljundada halba” kõiksusesse, sest peaaegu igal pool on vesi. Me ise oleme peaaegu vesi – 70%. seega saab meie aju kergesti läbi vee ümber programmeerida. 95% vaatajatest aga ei saanud aru, et tegu oleks üleskutsetega headusele.

Informatsiooni vee kohta suudavad vastu võtta vaid osad. Aga millega me joodame oma lapsi? Minge vaadake McDonaldsisse, kus on lapsed eri vanuses. Nad joovad Coca-Colat. Mis toimub??? teie, lugejad, olete vist need, kes tahaks midagi muuta, ja olete nõus võtma vastu informatsiooni. Õiget ja kasulikku infot. Kasvõi vastu võtta. Järgmine etapp oleks omaks võtta, ja siis tegutseda vastavalt. Kui te usute, et vesi on ainuke jook, mida tuleks juua, siis võite seda infot ka edastama asuda.

Kui ta aga ise joote teed, kompotti, kohvi, mahla, ja lisaks sellele 1,5 liitrit vett, siis ma kinnitan teile, kahjuks ei muutu teie kehas eriti midagi. Kui te joote vedelikke suhtes 1:1, siis ei ole asjast üldse kasu. Päevas võiks juua näiteks tassikese teed. Nii teevadki need rahvused, kes kaua elavad. See ei pruugi teile kohe kohale jõuda.

Ivan Julma ajal elas Venemaal, nagu ka Hiinas, 250 miljonit inimest. Praegu on Hiinas 1,350 miljardit inimest, aga Venemaal 140 miljonit. Venelased on peaaegu välja suremas. Kahjuks on sama jube demograafiline situatsioon ka Ukrainas. Need, kes saavad selle informatsiooni, omavad šansse elada tervelt ja kaua. Infot igaüks ei saa.

Viies aste – süsteemne puhastumine

See on viie eritussüsteemi kompleksne puhastamine. Peaaegu kogu keha me saame puhastada, välja arvatud mõnda asja: verd ja liigeseid. Verd saab ainult kunstlikult läbi membraanide puhastada. Kõik muud puhastused on tegelikult soolte ka maksa puhastused. Organid omavad juhasid, mille kaudu väljuvad mürgid. Seepärast tuleks väljenduda ka korrektselt. See, kes omaarust puhastab loorberilehtedega liigeseid, puhastab võibolla küll midagi organismis, kuid loodetud efekti ei saa, sest enne seda puhastust oleks pidanud läbima 4-kuulise teekonna…

Kuna liigeseid ei saa puhastada, siis neid tuleb HOIDA puhtana. Teine asi on sooltepuhastus. Saab soolikas puhtaks, puhastub tasahilju ka kõik muu. KÕIK, mis puudutab puhastust, peab kulgema kompleksselt.

Kaug-Idas avati spetsiaalne kliinik, kus puhastatakse organismi Coral Club toodetega. See on statsionaar, kuhu inimesed tulevad nädalaks ajaks ja neile teostatakse täielik puhastus. Kaasaarvatud maksa ja neerude puhastus. Toit on seal 100% taimne ja toores. Kolo-Vada läbivad nad ise enne ja pärast kliinikut. Nädal aega kliinikus, ja välja tulevad sealt hoopis teised inimesed. Neile tehakse kompleks erinevaid protseduure: taimne toitumine, puhastus, liikumine, läbipesu ja djubaažid (Tõlk. Nö pime sondeerimine, kus maksa sapiteid ja sapipõit ergutatakse tööle ning seeläbi puhastuma). Inimeste näonahk ja maailma tunnetus muutuvad. Paraku ei tule see kätte kergelt: raske on puhastada inimest, kui temaga ei ole aega tegeleda psüühilisel tasandil. Seepärast tulebki puhastuda professionaalselt.

Paljud tegelevad nälgimisega, kuid nad ei tea seda, et inimene, kellel on lambliad, nälgida ei tohi. Lambliad hakkavad nälgimise ajal maksa sööma. Sama on ka muude parasiitidega. Ei tohi rääkida, et meil on vaid sooled ning piisab Kolo-Vadast ja veest – see oleks diletantsus. Me peame aru saama, et kui organismis on parasiit, siis temast tulebki alustada. Hea, et Kolo-Vada kooslusesse on Albert Zer’i poolt lisatud ka parasiidivastane programm. Kuidas küll teised selle peale ei olnud seni tulnud? Puhastuste süsteem on juba 10 000 aastat vana. Kuidas teised ei taibanud, et enne nälgimist tuleks teha parasiiditõrje. See on ju tegelikult ilmselge. Aga kujutlege vaid, kui palju meie maal on inimesi nälginud! Seejuures oli neil paelusse ja solkmeid. Nälgimise ajal on inimesed minestanud ja sattunud haiglasse.

Kolo-Vada (Colo-Vada Plus) kallal tegi Albert Zer kaua tööd: midagi lisas, mida jättis välja, asendas, ja kontrollis. Me peaks oskama hinnata seda, mida me omame, sest Kolo-Vada on ainuke süsteem, mille abil võib nälgida. Kõik muu on “laste lalin aasal”….. Kui inimene ei ole kindel, kas tal on parasiite või ei ole, siis ta nälgida EI TOHI! Aga kuidas teada saada? Meie kehas on usse, mida ei saa roojaproovist määrata. Näiteks toksokaroos (Tõlk. ümaruss kutsikasolge).

Seega, enne nälgimist, oleks vaja läbida vähemalt seitsmepäevane parasiidivastane kuur. Näiteks “joob” askariid (Tõlk. solge) päevas ligikaudu 40 ml verd. Kui inimene enam ei söö, siis on väga lihtne arvutada, kui palju verd juuakse ära, kui on 2, 3, 10 solget. Guinessi rekordite raamatusse on sattunud ka inimene, kellel leiti kehast 515 solget.

40% planeedi inimkonnast põeb aneemiat. Kusjuures see graafik püsib üsna stabiilne. Nii nagu oli 15 aastat tagasi 40%, nii on ka praegu. Siit võime teha järelduse, et aneemiat ei saa ravida, või me ei oska seda teha. Kui inimesel on parasiidid, siis on mõttetu talle sisse valada verd või vereasendajat. Üldse kõik on mõttetu. Kõik kaks miljardit inimest peaks läbima parasiidiprogrammi. Väga võimalik, et neil on parasiidid.

Süsteemne puhastumine – see on lümfi, kopsude, mao-soolestiku, maksa, neerude ja naha puhastamine. Ning seda oleks vaja teha korraga. Avades korraga kõik puhastusorganid.

Kuues aste – fermentide ja kasulike bakterite taastamine

Kui inimene ei aita organismil seda teha, siis võib kuluda selleks paar kuud. Oleks soovitav kiiremini.

Seitsmes aste – raku toitumine

See tähendab, tuleb rakule anda 28 aminohapet, 15 mineraali, 12 vitamiini, ja rasvhappeid. Mõttetu on süüa väärt tooteid, kui teil on parasiidid. Rakk ei saa midagi. Kui te aga sööte, mis kätte juhtub, ja joote peale Coca’t, siis mis raku toitmisest üldse jutt käib? Seega oleks vaja ühtteist kehast eemaldada ja hakata rakke toitma.

Raamatust “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal”.
Raamatut saab minu, Agnese, käest ka osta/tellida. 10 eurot + saatmiskulu 1.30 maksikirjaga (väljapoole Tallinnat). Kirjutage agnes.kallit@gmail.com või FB-s Agnes Kallit. Ja ka teist raamatut “Diabeet. Kõrge vererõhk. Olga Butakova loengute põhjal” 5 eurot, saatmiskulu maksikirjaga 1.30.
Kolmas raamat “Kesknärvisüsteem.Immuunsüsteem” 12 eurot. Pakiautomaati 3 euroga.
Ja kui tellite korraga kõik kolm raamatut, siis koos pakiautomaati saatmisega 27 eurot, Tallinnas 24 eurot otse minult. Agnes.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

38154_320x0

hearingElderServe

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s