HydraCel – kristallenergia

Vee pindpinevusel on oluline roll organismi redokreaktsioonidel põhinevates protsessides. “Vedelam” vesi osaleb aktiivsemalt bioloogiliste ainete lõhustamisel. Rakusisene ja rakkudevaheline vesi on küllalt madala pindpinevusega. Selle karakteristikute parandamiseks kasutatakse HydraCel’i.

Toode HydraCel kujutab endast mineraalset kontsentraati, mis vähendab vee pindpinevust ja parandab selliseid rakkudevahelise vedeliku karakteristikuid nagu pH ja erijuhtivus, luues sellega tingimused vedeliku aktiivsemaks osalemiseks biokeemilistes protsessides.

Aktiivkomponentide toime:

Mineraalsete kristallide ülesehituse kolloidne alus on negatiivselt laetud ioonide allikas. Toimides tillukeste magnetitena, tõmbavad need pinnale veemolekule, moodustades vedelaid kristalle. Kristallidele tekkiv elektrilaeng muudab vee omadusi.

Ränidioksiid on ligi viiemillimeetrise läbimõõduga mikrokuulikeste kujuline, mis moodustavad grupeerudes suuremaid struktuure. Sellistel osakestel on hulk laetud piirkondi, nad ühinevad kergesti vee ja rasvlahustuvate ainetega, neil on teistele ränidioksiidi vormidele mitteiseloomulikud füüsikalised omadused. Toitained peavad olema lahustatud, enne kui organism saab neid kasutada. Veeslahustuvatel ainetel on kriitiline pindpinevus. See on pindpinevuse piirsuurus, mille ületamisel aine ei märgu.

Vesi märgab pinda tänu vesiniksideme olemasolule. Veemolekuli koostises olevad vesiniku aatomid on positiivse laenguga. Märgumiseks peab pind olema negatiivse elektrilaenguga.

Elektrilaeng kolloidosakestel ületab oluliselt vesiniksideme laengut. Toidule lisamisel need ühinevad toitainete pinnaga, suurendades seda ja luues hiigelsuure arvu piirkondi, kus toimub ühinemine vesiniksidemete vahendusel kogu vedeliku mahus. Tulemusena tagatakse toiduaine 100%-line märguvus.

Rasvlahustuvad toiduained ei märgu veega. Rasvaosakeste kolloidstruktuuriks muutmisel luuakse tilluke kera, mille välispind on seotud veega, sisepind aga rasvaga ning mille pinnal on negatiivne laeng. Just see laeng tingib toiduosakeste imendumise soolestiku limaskestas ja nende edasise omastamise.

Kasutamine:

Toode HydraCel tarvitamine võimaldab:

parandada vee bioloogilisi omadusi
tagada rakkude 100%-line hüdratsioon
tõsta toitainete omastamise ja nende rakkudesse transportimise kvaliteeti

Koostis:

Vesi, ränidioksiid, kaaliumkarbonaat, magneesiumsulfaat, kaaliumhüdroksiid, päevalilleõli.

60 ml/120 ml

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.pizap.com14385068289191

14 kommentaari “HydraCel – kristallenergia

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s