Kohanemisraskused on parasiitidest

Agnes Kallit

Kellel on suured kohanemisraskused (tarkus tähendavatki – kohanemisvõime), siis teil on parasiidid sees. Ja mürgid. Need takistavad teid võtma omaks ilma, mis pole see mis eile jne. Te ei naudi – seda mis praegu on! Parasiidid teie sees – ei näe välja! Nemad tahavad sooja, parajalt niisket-kuiva keskkonda, magusat, parajalt käärinud aset, seinu. Ei taha et neid veega minema uhutaks ja neid “nälga jäetakse”. Viimases hädas, näiteks teie paastukuuri ajal, närivad nad teie organitesse augud sisse.

See on nende jaoks nii “magus” harjumuspärane, parajalt must ja ligane keskkond. Nad ei taha sealt lahkuda. Te saate vaid mõnedeks päevadeks nende keskkonna nii mõrudaks teha, et nad on sunnitud hirmus uut kohta otsima minema, koos väljaheitega “ükskõikkkuhu”!

Kompleksse taimedest valmistatud kuuriga muudetakse parasiitide elukeskkond ebamugavaks ja nad lähevad elusalt kehast välja. Ainuraksed, nugiussid, isegi paeluss, kui see juhtub teil elama. Seen on ka parasiit. Parasiidikuur vähendab ka pärmseene vohamist.

Ja pärast parasiidikuuri ei ole teil enam isusid. Saate hakata ise valima, mis on teie kehale kasulik. Vähem mürgist, vähem töödeldut. Aga ei pea. Niikuinii saame parasiite nii lehtsalati pealt, isegi kui korralikult peseme-puhastame, kätelt. Kui on koduloomad, siis 99%-lise tõenaosusega on ka teil parasiidid.

Ja armsatele koduloomadele võite ka juba hoopis taimsete vahenditega tõrjet teha. Hoiame ka neid nagu iseendid.

Parasiidikuuriga kaob 90% kroonilistest haigustest.

Puhastame end väljast ja puhastame end seest. Dušigeel on meil ka looduslik, ja šampoon. Ja pesuvedelik ja -valgendi. ja nõudepesuvahend.

Ja kuna ka parasiidikuuri asjad on kõik söödav kraam, ei jää sellest kehasse jääke. Ravimijäägid ja ainevahetuse- ja parasiitide elutegevuse jäägid saab välja puhastada kas meie Kolo-Vada soole- ja üldpuhastuskuuriga, mis on tõeliselt elavdav. Ja ka kasutada vesi- ja rasvlahustuvate jääkide väljapesemiseks “Pesumasinat”, ehk puhastusprogrammi Coral Detox.

Kompleksne parasiitiide väljaajamise programm koos järgneva taastumisega
Täiskasvanutele
Lastele

Soole- ja üldpuhastusprogramm
Millest alustada – “pesumasin” Coral Detox

Looduslik pesupulber
Hüpoallergiline nõudepesuvahend

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

cruz-azul
article-2180609-1446AD38000005DC-893_964x525
101712-sports-that-play-in-the-rain-OB-G4_20121017212720476_600_400
101712-sports-that-play-in-the-rain-OB-G11_20121017213037497_600_400

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s