CircuPhyt tõstiski mind lendu

Agnes Kallit 21. juuli 2015

Võtsin julguse kokku (üldse olen viimasel ajal juba sama julge kui ma elus! pole olnud) ja katsetan Koralliklubi toodet Circuphyt’i. Seal ka nii Ginko Biloba (Hõlmikpuu, see haruldane puu, mille olumasolu Pärnu maanteel peatas Rävala puiestee suure läbimurde ehituse ja “päästis” mõned puumajad) kui ka Gotu Kola. Nii nagu need mõlemad on esindatud ka mu lemmikus MindSet’is. Ise ma olen iseloomustanud CircuPhyt’i, et ta tõstab lendu. Vaatame siis. Veel katsetan samal ajal ka meeletu tugevat antioksüdanti AquaOx, mis on ka Koralliklubi uus toode, nagu CircuPhyt ja MindSet ja Griffonia. Uued tooted on alati paremad. Efektiivsemad, paremini tehnoloogitud. nagu ikka, uus põlvond on alati “vanast” targem ja parema iseloomuga.

Et kuidas ma nüüd selle CircuPhyt’iga end tunnen? “Circu” tähendab “tsirkulatsioon”. Lümfi ja vere tsirkulatsiooni tõstab. Järelikult tõstabki. Lendu.

Et kuidas ma nüüd ennast tunnen? Lendavana. Ilma lennukita. Midagi pole enam vaja. Ei häiri üldse miski muu mind. Lihtsalt lendan. Ma ei näe neid kes ei lenda. Neid polegi. Kõik lendavad.

Agnes Kallit 22. juuli 2015

Nüüd sellest CircuPhyt-ist mulle aitab. Blokeerib täitsa mõtlemise. Endal on jube hea olla, ainult nii olekski. Nirvaanas. Aga teistega suhelda on võimatu. Üldse ei taha suhelda asistes asjades. Üldse ei muretse-mõtle-planeeri. Täiesti kama on kõigest. Kõik on lihtsalt nii ilus!

Puhkamiseks võib. Ja kohe hakkab mõjuma. Niiet võib tarvitada siis kui tahad end maha rahustada. Kohe juba esimene kapsel annab rahuliku meeleolu. Viiendal päeval ei viitsi enam midagi teha, jälgid liblikaid aasal.

Lähen ikka oma armsale MindSetile jälle üle. Pea töötab, aga ärevust ei ole. Paned rahulikult! Täiega!

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

3 kommentaari “CircuPhyt tõstiski mind lendu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s