Aliis, Ahti, ja puhastused – see on nirvaana!

Ahti Aavik FB-s 15. juuli hommikul 2015

11659482_10207681406019940_6150053701807145687_n

TERE HOMMIKUST – TERVED JA RÕÕMSAD!
Öösel on minu kirjakasti potsatanud kiri ja tahan seda Teiega jagada. Saatjaks Aliis Norrast.
Mis ma öelda tahan usaldus viib sihini ja et usaldada ei pea alati käest kinnivõtma või ninapidi sissepistma ! Usaldad tuleb alguses ikka iseennast ja nii on juba palju lihtsam edasi elada.
MIna tänan Sind ka Aliis (fb nimi Lizy Lizy )
————————————————–
Ahti ma pean sind tänama, et sa oled just see, kes sa oled. Avatud suhtleja ning alati nii positiivne. Eks need olid ka vist põhjused, miks Sind pm täiesti võõrast inimest nii usaldama sai hakatud üldse wink-emotikon !
Miks ma otsustasin Sulle üldse, nüüdseks juba kuu aega tagasi, kirjutada..põhjuseks olid just nimelt sinu elu muutuse pildid ja tekst, mis olid piltidele juurde lisanud.
Olles isegi keemia ning kemikalide vaba elu pooldaja, tekkis mul huvi Coral Club toodete vastu.
Ja eks ma ikka uurisin internetist informatsiooni algul iseseisvalt veel juurde ka ennem, kui otsustasin oma esimese tellimuse teha ning alustada 2 kuulist Coral Club programmi, organismi puhastust ja parasiiditõrjet !
On ju ikkagi Tervis meie kõige kallim vara. See-tõttu ei ole minu jaoks Minu tervis küll koht, mis osas peaks koonerdama või kokku hoidma hakkama. Seega otsustasin Coral Club tooted ka ise järgi proovida ja oma esimese tellimuse teha!!
Olen väga tänulik Sulle Ahti, selle lühikese aja jooksul oled kuidagi nii omaks saanud smile emoticon, oled alati olemas, kui mõni küsimus peaks tekkima. Vastad alati kiirelt kirjadele. Ma pole kunagi pidanud olema teadmatuses ning ootama pikalt oma küsimustele vastuseid.
Ja Kõik see, mis progress-muutused on toimunud mu kehaga juba selle puhastus nn kuuri esimese 3 nädalaga on nii hämmastavalt positiivsed, et ma kätt südamele pannes võin küll öelda- ma ei ole mitte puhastamas vaid enda organismi-keha..sellel kõigel on palju rohkem positiivseid tegureid, kui vaid organismi puhastus. Tunne on nagu oleks “uduloor” silme eest kadunud ning näen Elu hoopis “värvilisemalt” , kui varem. Raske on sõnadesse panna, seda peab arvatavasti ise kogema, et sellest aru saada, mida silmas pean yldse.
Olen alati väga positiivne olnud, kuid hetkel on tunne nagu nii kehale , kui ka vaimule oleks RE-FRESH tehtud. Ja see tunne tekkis pm peale 2,5 nädalat toodete kasutamist..
See positiivne tugi Sinu näol Ahti on lihtsalt , kui kirss tordil!
Päikest sinna kodumaale, sammudes sirgema seljaga, selgema pilguga edasi veel tervislikuma elu suunas:) !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s