Töö sportlastega

Vastavalt antidopingu Keskuse Komitee eksperthinnangu (Nr 2319-D-MIK 20.12.2002.a) järgi, koostöös olümpialiikumisega, Vene Föderatsiooni juhtimisel, bioloogiliselt aktiivne toidulisand Mikrohüdriin (Agnes Kallit: ka samatoimeline uuem variant H-500) ei sisalda dopingulaadseid preparaate ja nende metaboliite. Järelikult võib kasutada ja soovitada spordimeditsiini praktikas.

Soovitav kasutada:

1. Sportlike tulemuste parandamine.
2. Taastumine peale treeninguid ja võistlusi.
3. Võitlus hapendumisega organismis.
4. Kaalulangetamine.
5. Tugi- ja liikumiselundkonna ravi.
6. Ägedate respiratoorsete haiguste ravi.

1. Energia suunamine

Tulemused sõltuvad inimesest endast ja tema energiast

a) H-500 (või Mikrohüdriin) – 1-4 kapslit päevas (dopinguvastane kontroll). Kiirema tulemuse saamiseks lahustada pooles klaasis vees ja juua. H-500 lisamisel organismi rakud tõstavad enda energia tootmise taset.

b) Koensüüm Q10 (fermendi sõber) – üks kapsel 2-3 korda päevas treeningute ajal.
Q10 on organismi rakkude üks koostisosa ja mängib hävitavat rolli ATP sünteesis. ATP-d nimetatakse raku bioenergeetiliseks valuutaks.

Koensüüm Q10-ne täiendavad kogused stimuleerivad energia tootmist, mis omakorda soodustavad rakkude töö aktiviseerumuist, mis omakorda aitab normaliseerida ainevahetuslikke protsesse. Koensüüm Q10 omastatakse organismi poolt hästi ja kiiresti lülitub see ka rakkude töösse. Organism kaotab pidevalt energiat lihaste kokkutõmmeteks, sekretoorsete ja teiste rakkude tööks ning vajab seega pidevat täiendamist. Seepärast Q10, olles energia tootmise stimulaator, tagab kogu otganismi normaalse funktsioneerimise, eriti pideval tarbimisel. Tavaliselt intensiivne treening viib lihased üle anaeroobse metabolismi režiimile, sest organism ei ole võimeline piisavas koguses hapnikku kudedesse transportima., et moodustuks energia rakuhingamise teel. Koensüüm Q10-ne lisamine soodustab molekulaarset hingamist.

Võistluste ja kurnavate treeningute ajal võib ühe korraga võtta kaks kapslit H-500 ja kaks kapslit Q10-t.

2. Organismi taastamine peale koormust

Tuleb taastada see, mis kaotati: valgud (aminohapped), vitamiinid ja mineraalid, fermendid. Selleks manustame:
Tsink – üks tablett kaks korda päevas
Seleen – üks kapsel kaks korda päevas
Spiruliina – Kaks tabletti 4-5 korda päevas

3. Organismi aluseliseks muutmine

Intensiivse ja kestva koormuse ajal koguneb piimhape, mis kutsub esile kurnatust ja valu lihastes ning alandab vastupidavust. Moodustuv piimhape soodustab lipoomide (rasvtihendid) teket, sest happe juuresolekul lihased kleepuvad kokku.
Kasutada kuuma korallvett üks liiter ja ööseks võtta sisse üks kapsel H-500 peale treeningut või võistlusi.
Hästi muudavad organismi aluseliseks Korallvesi, H-500, Lutsern.

4. Kaalu alandamine

Väga valesti teevad need inimesed, kes kaalu alandamiseks ei söö, aurutavad end saunas (veetustavad organismi), teevad klistiire (pesevad välja kasulikud bakterid).
Kolme nädalaga võib kaalu langetada enne võistlust 7-8 kg, kui läbida programm Kolo-Vada Light. Programmist väljudes kasutada Spiruliinat ja Hi-Fiber kokteili. Tulemuseks on tühi soolestik. Energiat on rohkem, sest kõik organid töötavad paremini. Programmi kestel juua iga päev 1,5-2 liitrit korallvett.

5. Tugi- ja liikumiselundkonna taastamine

Selleks kasutame järgmist programmi:
Spiruliina – viis tabletti hommikul
MSM – kaks kapslit päevas
Korallvesi – üks liiter päevas
Lutsern – 3-4 kapslit päevas
Haimaksaõli – 3-4 kapslit päevas
Programmi läbitakse kaks korda aastas profülaktilisel eesmärgil kõikide sportlaste puhul ja peale traumasid. Alla seitsmeaastastele lastele on annused 1/3 loetelust. Kuni 14-aastastele – ½.

6. Ägedate respiratoorsete haiguste ravi

Ravida tuleb kiiresti löökannustega. H-500 – 2-4 kapslit päevas. Parem valmistada kuum lahus. Korallvett juua kontsentreeritult – üks pakk 0,5 liitri vee peale. Koensüüm Q10 – üks kapsel kolm korda päevas. Kolloidhõbedat üks spl 5-6 korda päevas (hoiame suus keele all). Aktiviin – 2-3 kapslit päevas.

BT_Generic_Sports_Desktop

Raamatust “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal”

9 kommentaari “Töö sportlastega

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s