Mikrohüdriin – sport, uus noorus, ma pole enam (haige) laps!

mikrohydryna

Mikrohüdriin on võimas antioksüdant, mis pärsib aktiivselt vabade radikaalide toimet ja kaitseb organismi maksimaalselt isegi kõige agressiivsemate vabade radikaalide eest. Toote kasutamine annab selliseid positiivseid tulemusi, nagu vastupidavuse ja töövõime suurenemine, immuunsuse tugevnemine, hoiab ära enneaegset vananemist, laeb organismi võimsa energiavooga.

Aktiivkomponentide toime:

Mikrohüdriin suurendab vastupidavust füüsilise koormuse, spordi või raske töö ajal. See unikaalne toode aitab juba nädalaajalise kasutamise järel alandada piimhappe taset 24%-ni ja eemaldada see kiiresti lihastest, kiirendades nende koormusjärgset taastumist. Leevendab valuaistinguid, suurendab lihaskoe elastsust ja toonust, võimaldab kergesti taluda ülekoormust, mis muudab selle toote väga populaarseks sportlaste seas.

Varustades organismi võimsate antioksüdantidega, suurendab rakuenergia sünteesi, mida toodetakse mitokondrites valkude, rasvade ja süsivesikute lõhustumise tulemusena. Selle protsessi tulemusena moodustunud elektronid kantakse edasi kõikidele rakkudele ja need osalevad rakuhingamises, taastades adenosiintrifosfaadi (ATP) – nikotiinamiidadeniindinuk leotiidfosfaadi (NADP) aktiivse vormi, mis suurendab organismi energiapotensiaali. See on väga oluline, sest piisav energiavaru tagab füüsilise ja vaimse töövõime, parandab kahjustatud elundite ja kudede taastumist, ainevahetust, ja on väga oluline võitluseks patogeensete bakterite ja haigustega.

Aktiivselt vabade radikaalide toimet maha surudes, hoiab Mikrohüdriin ära tervete rakkude oksüdeerumise ja taastab organismis soodsa aluselise keskkonna, aidates kaasa intensiivsele vere küllastumisele hapnikuga. Just aluselises keskkonnas omastab rakk hapniku paremini ja kiiremini, sellega paraneb ka rakkude toitumine ja ainevahetus. Seepärast on organismi tugevdamiseks äärmiselt oluline suurendada vere hapnikusisaldust.

Toode parandab ka terve rakkudevahelise vedeliku bioloogilisi omadusi ja pindpinevust, mis suurendab oluliselt rakkude hüdratsiooni ja nende võimet toitaineid paremini omastada.

Kasutamine:

Mikrohüdriin toetab sihipärase energiaga:
– immuunsüsteemi, suurendades vastupanuvõimet viirustele ja bakteritele
– südame-veresoonkonda, parandades rakkude toitumist ja ainevahetust
– seedeelundkonda, aidates kaasa toitainete paremale omastamisele
– lihaskonda, suurendades lihaste elastsust ja toonust

60 kapslit

Koostis:
Mikrohüdriin (kaaliumtsitraat, magneesium, askorbaat, ränidioksiid, magneesiumsulfaat, vesi, kaltsiumhüdroksiid, mannitool, päevalilleõli, sidrunhape, kaaliumkarbonaat) 300 mg

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

microhydrin09

salud-fisica-y-mental

bebes28ago_1

611x458

ca285985b9279e2a0007a444f4c24e5e

Ejercicio-fisico-para-una-vida-equilibrada

Samaväärne, uuem toode on H-500: https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/12/h-500-huvasti-halb-enesetunne-ja-vanadus/

Н-500

913

16 kommentaari “Mikrohüdriin – sport, uus noorus, ma pole enam (haige) laps!

  1. […] Mikrohüdriin (Microhydrin) – see on energia, see on elektronidega laetud aine. Kui ta satub vette, muutub räni energiat juhtivaks struktuuriks. Miks ta on ohutu? Sellepärast, et temas ei ole mingeid keerulisi vormeleid. Kui mikrohüdriin annab ära oma elektroni, siis ta muutub jälle veeks. Ta annab veele struktureerimise jaoks energiat. Mikrohüdriin ei puhasta vett, vaid ainult struktureerib. See ei ole mitte korallkaltsium. Kui vesi on saastunud, siis ta kustutab informatiivse mälu, kuid kui seal on raskemetallide soolad, koolera või katk, siis need jäävad alles. Mikrohüdriin on immuunsüsteemi energiastimulaator. […]

    Meeldib

  2. […] Mikrohüdriin (Microhydrin) – see on energia, see on elektronidega laetud aine. Kui ta asatub vette, muutub räni energiat juhtivaks struktuuriks. Miks ta on ohutu? Sellepärast, et temas ei ole mingeid keerulisi vormeleid. Kui mikrohüdriin annab ära oma elektroni, siis ta muutub jälle veeks. Ta annab veele struktureerimise jaoks energiat. Mikrohüdriin ei puhasta vett, vaid ainult struktureerib. See ei ole mitte korallkaltsium. Kui vesi on saastunud, siis ta kustutab informatiivse mälu, kuid kui seal on raskemetallide soolad, koolera või katk, siis need jäävad alles. Mikrohüdriin on immuunsüsteemi energiastimulaator. […]

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s