Griffonia kogemus

Agnes Kallit, 15. juuni 2015

Nüüd ma olen siis seda Griffoniat tarvitanud täitsa pikka aega. Jah, et ta pika peale hakkab mõjuma, see on õige. Võibolla kolmandal päeval on juba natuke parem enesetunne, ei muretse enam mõttetute asjade pärast. Ja juba unustad mõne asja maha kuskile minnes. Oled väga rahunenud pidevast stressilisest paanitsevast mõtlemisest. Puhkad. Mingit erilist töödtehatahtmst ka ei ole. Nii nagu on MindSeti võttes see on.

Küsite, et kuidas ma siis tunnen ennast selle Griffoniaga.

Tunnen end ausalt öeldes halvemini. See rahulik olek ei ole nagu minu loomus. Ma pole nii harjunud olema. See minu viga muidugi kindlasti, et olen harjumuse ohver :). Arvan et kui nüüd veel piisavalt pikka aega Griffonia peal olen, muutubki minu iseloom rahulikuks. Ja võibolla mul seda vaja ongi. Siis arvatavasti toimubki see, mida Griffonia kohta lubatakse, et ta aitab toime tulla depressiooniga. See depressioon ongi mul lapsestsaati peal. Muudkui tahan sellest välja saada, aga üksi oma jõududega ei suuda. Katsu sa ennast juustest tiridest kuskilt sopaaugust välja tirida, eks!

Ma olen igal juhul kangekaelne, ma olen ju iiahi-tüüp Puhhiraamatust. Tahan teada saada lõpuks, kas kaob mu depressioon igaveseks või tuleb tagasi.

Kuigi mul ju jube hea olla oli MindSeti võttes, siis võibolla ikkagi see harjumuspärane “hea” ei ole mulle üldse nii hea kui ma “omaenda tarkuses” arvan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s