Psühholoogiline, intellektuaalne ja füüsiline ettevalmistus organismi puhastamiseks

Mis on organismi puhastamine?

Enne kui räägime sellest, mida ja kuidas me hakkame puhastama, vaatame lähemalt, mis asi on puhastus (detoksikatsioon).

Organismi puhastamine – see on kompleks mitmesuguseid inimese tervisele vajalikke protseduure, mis on suunatud organismi tervendamisele, puhastamisele ja noorendamisele, takistades sellega mis tahes tõsiste haiguste tekkimist. Nagu öeldakse: “parem on ennetada haigust kui seda pärast ravida.” Iga puhastusprogramm koosneb mitmest etapist.

1. Intellekuaalne ja psühholoogiline ettevalmistus.
2. Organismi ettevalmistus puhastamiseks.
3. Puhastus (väljutamine).
4. Organismi taastumine.
5: Toetus (kaitse).

Vaatame üksikasjalikumalt iga etappi.

Organismi intellekuaalne ja psühholoogiline ettevalmistus

Enne organismi puhastamisega alustamist peate olema valmis intellektuaalselt (teadma kõike sellest, kuidas see toimub) ja füsioloogiliselt.

On oluline teada, kas teie valitud meetodil pole vastunäidustusi just teie jaoks, sest et te peate oma tervisele ja oma organismile kasu tooma, mitte aga kahju!

Mõned kardavad väga midagi tundmatut ja võõrast. Hirm on puhastumise halvim kaaslane. Kardate teie, kardab ka teie organism. Iga teie organ ja rakk kehas. Õppige tundma iga puhastumise etapi eripärasid, tooteid ja aineid, mida te hakkate tarvitama, nende mõju elunditele ja elundisüsteemidele ja te kõrvaldate hirmu faktori.

Iga organism on individuaalne ja reaktsioon on igaühel samuti individuaalne. Teades kõige levinumatest organismi puhastusreaktsioonidest, saate olukorda kontrollida. Teil ei saa olema ebameeldivaid üllatusi.

Puhastumise protseduur – see ei ole mood, vaid kaasaegse elu vajadus. Seepärast tuleb meil tulemuse saamiseks teha mõningaid jõupingutusi. Aga tulemus – see on hea tuju hommikuti, kergus ja tervis.

Kuidas siis puhastumisele häälestuda?

Tingimata on tarvis enne puhastumist määratleda eesmärk – milleks seda kõike tehakse? Võid seada enese ette globaalse eesmärgi – saada absoluutselt terveks (see on maksimalistidele). Võib seada väikeseid, kuid reaalselt saavutatavaid eesmärke, näiteks: “Tahan hommikul ärgata rõõmuga!””Saagu mu näojume värskeks ja terveks!”
Mõelge! Igaühel meist on väikeseid soove, mida me oleme võimelised teostama. Ainult ärge seejuures unustage, et iga selline väike samm – see on väike samm tervise poole.

Teadvustage, mida positiivset toob teie ellu puhastus, millised negatiivsed aistingud, emotsioonid ja tunded teil kaovad. Selleks, et toetada puhastusprotsessi ajal oma häälestatust, kirjutage eraldi lehtedele koos märkidega “+” ja “-” – kõik positiivne ja negatiivne. Kogu puhastuskuuri ajal täiendage oma nimekirju. Need kirjapanekud aitavad teid edaspidi, järgnevatel tervendamisprotseduuridel.

Võite luua oma sisenduse (“nõiasõnad”) kogu organismile hästi mõjuvaks puhastumiseks, näiteks: “Organismi puhtus – see on tervis ja noorus. Puhastudes ma tajun, kuidas minu kehasse tulevad toksiinide ja jääkainete asemel RÕÕM ja TERVIS, ENERGIA ja ELU. Minu keha taastub ja uueneb. Iga puhastumise päeva, tunni ja minutiga ma noorenen, muutun tervemaks ja tugevamaks …” Igaüks võib leida endale sobivad mõtted ja sõnad.

Organismi ettevalmistus puhastamiseks

Enne puhastamise juurde asumist (see kehtib iga puhastamise liigi kohta) on vaja läbi viia eelnev ettevalmistus, mis seisneb organismi pehmitamises. See on esimene ja tähtsaim asi, mille tõhususest sõltub puhastusprotseduuride edukus. Pehmitamise olemus on järgmine: see on eelnev ettevalmistus, mis võimaldab toksiinid, kus nad ka ei oleks ladestunud, paigast liigutada ning viia erituselundite juurde. Sunnime kõiki elundeid ja kehavedelikke vabastama toksiinid verre, mis transpordib need juba bioloogiliste filtrite ja erituselunditeni.

Pehmitamise põhiülesanne: organismi lõõgastada, soojendada ja vedelikuga küllastada. Seda on võimalik saavutada, külastades aurusauna, kuivsauna või võttes kuuma vanni.

Soovitav on piirata või toidust välja jätta liha, kala, piimatooted, leib, saiakesed, küpsised. Vaja on suurendada toore taimetoidu tarbimist ja vähendada keedetud toidu tarbimist.

Niisiis, alustame:

1. Kõrvaldamaks organismi saastumise põhjuseid, on vaja üle minna kergemale toidule. Selleks piirame ettevalmistusperioodil toiduainete tarvitamist, millel on kalduvus moodustada organites omapärast geeli, mis lukustab kindlalt lagunemissaadused endasse ega lase neil organismist väljuda. Selliste toiduainete hulka kuuluvad: liha, kala, piimatooted, rafineeritud tangained ja rafineeritud jahust tooted (leib, magusad saiakesed, küpsised jms). Võib neist täielikult loobuda. Rõhuasetuse teeme värsketele puu- ja köögiviljadele (kuid mitte kuivatatutele), neist valmistatud mahladele, täisteradest (purustamata) tangainetele, pähklitele, esimesel pressimisel saadud rafineerimata õlidele, taimeteedele.

Küsimus, mida juua, on väga oluline. Värskelt pressitud mahlad koos viljalihaga, taimeteed. Nende osakesed absorbeerivad toksiine ja eemaldavad need organismist. Samal eesmärgil võib juua elavat allikavett või jääsulamisvett.

Hea on lisada roogadele erinevaid soojendavaid maitseaineid: pipart, kaneeli, nelki, ingverit, sibulat ja küüslauku. Ainult olge ettevaatlikud – vürtsid suurendavad isu, nende liig aga mõjub väga halvasti maksale.

Hoolikalt, võib öelda – vaoshoitult, peavad suhtuma vürtsidesse inimesed, kelle on probleeme seedetraktiga.

Selline dieet – see on erituselundite eelnev puhastamine ja häälestamine järgnevateks puhastusprotseduurideks. Erituselunditel tuleb töötada suure koormusega, kui iga rakk hakkab eritama verre toksilisi ainevahetussaadusi ja muud mustust.

Dieedi ajal võib olla suurenenud näljatunne. Selle vastu on võimalik võidelda spetsiaalse harjutuse abil.

Harjutus “Laine”

1. Istuge toolile, pange jalad kokku, ajage selg sirgeks ja lõdvestuge.

2. Aeglaselt, pingutamata, tehke pikk hingetõmme, nii et sissehingatav õhk täidaks rinna. Samal ajal tõmmake kõht sisse.

3. Hingates sisse nii palju, kui suudate, hoidke mõni sekund hinge kinni.

4. Sissehingamise ajal ajage pikkamööda kõht punni, justkui suunates sellesse rinnas olevat õhku.

5. Pärast lühikest pausi hingake taas sisse.

Seda tsüklit on vaja korrata kuni 60 korda. Kui pärast selle harjutuse tegemist kaob teil näljatunne, hoiduge söömisest. Parem on vett juua.

Nii, dieedis jõudsime selgusele, ja paralleelselt sellega viime läbi pehmitavaid ja soojendavaid protseduure. See tähendab, et iga päev nädala jooksul on vaja võtta kuuma vanni (kuumas vannis tund aega ja kauem lebamine ei ole soovitav, piisab 20-30 minutist). Võib üle päeva korralikult saunas leili võtta, aga võib ka lihtsalt kuuma dušši võtta. Saun on parem kui vann, vann aga on parem kui dušš. Pealegi ei tohi ettevalmistuse ajal külmetada, kuid kuiv kuumus on samuti vastunäidustatud. Kui teil on haigusi, mille korral saun või vann on vastunäidustatud, võtke kuuma dušši. Tervisele on kasulik jahe dušš, aga neile, kes tegelevad karastamisega, võimalik, et ka külm dušš. Kõige tähtsam – ärge tehke endale kahju!

Peale selle on suurepäraseks soojendavaks vahendiks võimlemine. Allpool on toodud kompleks liikumisharjutusi. Tehke mida tahate, peamine on aktiivsus.

1. Lähteasend: seista, jalad õlgade laiuselt. Sissehingamisel tõstame käed üles karika kujuliselt, kallutame maksimaalselt tahapoole. Väljahingamisel – lähteasend.

2. Talje ja puusade ringid kellaosuti suunas, seejärel – “kaheksad”.

3. Seistes – sisse hingates seongus käed üles, väljahingamisel – kallutus parema jala suunas, seejärel korrata kõike vasaku jala suunas.

4. Istuda põrandale, jalad laiali (90 kraadi ja rohkem); kallutame end parema jala poole, seejärel – vasaku jala poole.

5. Lihtsustatud kätekõverdused (põlvedele toetudes).

6. Käed puudutavad põrandat, üks jalg on kõverdatud, teine sirge. Kaks vetruvat väljaastet, seejärel jalgade vahetus.

7. Heidame selili, käed piki keha, lõdvestume. Sissehingamine täie rinnaga, väljahingamisel punnitada kõhtu välja.

8. Kõhulihastele – selili lamades tõstame samaaegselt mõlemad jalad aeglaselt üles (veel parem on viia need üle pea) ja samuti aeglaselt toome jalad tagasi alla. Põrandast 3-4 cm kauguselt alustame harjutust otsast peale.

9. Käed üle pea ja tõstame ülakeha jalgade juurde, jalad võib fikseerida.

10. Hingamisharjutus – vt punkt 7.

11. Paigaljooks kõrgete põlvetõstetega.

12. “Kasvav puu” – käed on üles sirutatud, sirutame end maksimaalselt üles kikivarvul. Võib veidi “oksi” kõigutada.

13. Lähteasend – seista, jalad õlgade laiuselt. Sissehingamisel tõstame käed üles karika kujuliselt, kallutame maksimaalselt tahapoole. Väljahingamisel – lähteasend.

Kui te tegite kõik õigesti, toimub puhastumine kvaliteetsemalt ja täielikumalt. Tähtis on teie positiivne häälestatus.

Puhastusprotseduuri enda ülesanne on üksnes välja visata see, mis on eritusorganitesse tulnud ja kogunenud. Edasi aga me alustame organismi puhastamist: aktiveerime eritusorganite tööd, puhastame verd ja meie looduslikke filtreid.

81S+DBV1emL._SL1500_

Daily-Dozen

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s