Armsatele koduloomadele – puhastamiseks ja raku toitmiseks

180820l

Programm puhastumiseks on Must pähkel ja/või Sipelgapuu koor seleeniga, Küüslaugukapslist pulber väja raputada, H-500 ja kindlasti korallivesi. Kui nahk loomal katki või karv tuleb ära või mis iganes siis hõbedageel ja emurasv. Silmade puhastamiseks loomale kolloidhõbedavesi, kõrvade puhastamiseks Hõbedageel. Ja neid programme saab teha loomale vastavalt tema vajadusele ja probleemile. Laulja Nancy ravib oma loomi Korallitoodetega edukalt.

Mihkel Liivakant:

Tõu- & näitusekoeraga resultaat (šoti terjer, vanus 21 kuud, kaal u. 10 kg)- Vereproovid olid väga pikalt paigast ära (prooviti erinevaid loodustooteid ja lahendusi samuti).

Poole aasta jooksul tehtud kõik vereproovid üsna kehvad. Praegune kõige suurem mure oli lümfopeenia (lümfotsüüte vähe). Pidevalt on liiga kõrged hemoglobiin ja hematokritt, mis viitaks vedelikupuudusele,

Kava:
Ettevalmistust 5 päeva (Vesi + Alfa)
Puhastus 21 päeva (sipelgas, MPL, küüslauk, alfa, vesi)
Toitmist (spiruliina, alfa) – jätkub siiamaani.
Jootmine (Coral-Mine + H -500)

Mõned päeva peale 30 päeva möödumist programmide alustamisest – verenäitajad korras! 🙂

Kätlin Murel: Woww..milline täiuslik programm koerale 🙂
Minul koerake astus eile väljas käies kas millegi asja sisse või siis sai kellegi/millegi käest nõelata. Jalutuskäik jäi pooleli sest koer hakkas jalga lonkama. Tuppa tulles kui käpad ära pesime ei leidnud oma silmaga ise midagi käpa küljest. Panin käpa kolloidhõbeda toonikusse “likku” ja hellitasin teda silitustega. Peale seda keeras ta end magama ja hommikul lonkamist enam ei olnud 🙂

Agnes Kallit:

Sipelgat inimene viirushaiguse korral võtab kaks kuni 6 tk korraga, koerale üks kuni 4, oleb kui suur koer on, puhastuseks, mulle tundub, musta pähkli lehe juurde. Musta pähkli lehte ka 1-6 hommikul ja üks õhtul. Sipelgapuukoort ka nii hommikul kui õhtul. H-500 ühest päevas aitab. Lutserni 1-6 hommikul, ja ka õhtul. Alfa tähendab seal kirjutises Coral Lutsern ehk Alfa-Alfa. MPL – musta pähkli lehed. Vesi on korallivesi (koralliliivaga rikastatud vesi, see ka puhastab, see on sorbent, tõmbab mürgid endasse ja viib välja). H-500 on siin, tundub, mõeldud et puistata kapslist välja vee sisse. Ise ka võtame kui haigus hakkab tulema või juba on tulnud, siis kohe kiiresti annab energiat ja aitab kiiresti terveks saada, kui just poolde klaasi sooja vette puistad ja segad ära ja jood kohe ära. Korallivesi ka annab energiat. Üldse korallivee joomine.

Parasiidivastane programm täiskasvanutele järgneva taastumisega:

PARAFIGHT: 1-4 tk päevas koos söögiga (suurendada järk-järgult).
KÜÜSLAUK: 1 tk 3 x päevas koos toiduga
MUST PÄHKEL: 2×2 tk
TAASTUMISEKS peale 21-päevast kuuri MEGA ATSIDOFIIL: – probiootikumid soole mikrofloora taastamiseks. Võtta 1-2 tk päevas 15 minutit enne sööki.
Soovituslik: SPIRULIINA: – fermendid jm toitained, ergutab soole mikrofloorat, olles ühtaegu maailma kõige täiuslikum toiduaine, sisaldades külluslikult kõiki viit toitainete gruppi. Võtta 1-3 g päevas ükskõik millal.
VÕTA ETTE, et viia läbi organismi regulaarne puhastus nugiussidest (helmintidest) – ja pane tähele, kuidas Sa end pärast seda tunned.
Parasiitidevastane programm lastele

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

2 kommentaari “Armsatele koduloomadele – puhastamiseks ja raku toitmiseks

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s