Optimaalse seedimise taastamise programm

bigstock-woman-workout-fitness-posture-21838448

Seedehäirete põhjused

Hiina arstid armastavad kõnekäändu: “Me pole see mida sööme, vaid see, mida omastame” ja soovitavad “otsida oma haigust taldrikupõhjalt”. Nendes sõnades on palju tõtt. Viimasel ajal me rikume üha enam loodusseadusi, mis puudutavad meie toidu vajalike komponentide naturaalsust. Toidu seedimise ja omastamise protsesside häirumisega on seotud paljude seedesüsteemi haiguste ja ka muude haiguste teke.

Soolestiku normaalse mikrobiotsönoosi häirumine kahjustavate keskkonnamõjude, vale toitumise, organismi happeseks muutvate jookide (Cola, Pepsi), antibiootikumide jm tarvitamise tagajärjel.
Enam kui 96 000-st maakera asustavast elusolendite liigist tarvitab ainult inimene termiliselt töödeldud, “surnud toitu”, püüdes taastoota sellest oma rakkude elavat tsütoplasmat.

Ensüümide puudumine tarvitatavates toiduainetes, mis on läbinud termilise töötluse või mida on muud moodi töödeldud.

Täisväärtuslikuks seedimisprotsessiks vajalike vitamiinide, mineraalainete ja teiste bioaktiivsete ainete puudumine.

Vee defitsiit organismis avaldab kahjulikku toimet seedeorganite tegevusele.

Seedefunktsiooni taastamise mehhanism

Optimaalseks seedimiseks on eelkõige vaja “elavat toitu” – naturaalset, hoolikalt ja värskelt valmistatud. Soola ja suhkru liig on lubamatu. Kahjulikud on “igavesed toiduained”, mis on väliselt meeldivad, kuid töötluse käigus on kaotanud oma eluandva jõu. Optimaalse toitumise kohustuslikuks komponendiks on puhas biosaadav (organismis hästi omastatav) vesi piisavas koguses.

Täisväärtusliku toitumise vajalikuks tingimuseks on kasulike bakterite lisamine. SuperFloora on optimaalselt tasakaalustatud kasulike bakterite kompleks. Kapslid kaitsevad baktereid maomahla happelise keskkonna hävitava mõju eest.

Termilisel töötlemisel (üle 60 kraadi), soolamisel, suitsutamisel, marineerimisel hävib suur osa ensüümidest. Neid on vajalik lisada toidule. Taimse päritoluga ensüümid mõjuvad hästi seedenäärmete funktsiooni taastumisele ega kutsu esile sõltuvust. Assimilaator on kompleks seedeensüüme, mis tagavad seedetrakti normaalse töö ja toitainete omastamise.

Ternespiim mõjub soodsalt seedetrakti mikrofloora koostisele ja aktiivsusele, suurendab immuunsust.

Spiruliina – loob optimaalsed tingimused seedimiseks, soodustab organismi energia ja vastupidavuse alalhoidmist.

On vaja hoida organismis veevarude optimaalset tasakaalu, eelistades puhast biosaadavat (organismis hästi omastatavat) vett.

Premium Spiruliina kaks tabletti kaks või kolm korda päevas söögi ajal või võta kogu Nutripakk
Colostrum (Ternespiim+)  1 kapsel kolm korda päevas söögi ajal
SuperFloora 1 kapsel 1-3x päevas 15 min enne sööki või söögi ajal
Assimilaator 2 kapslit kolm korda päevas vahetult enne sööki
Coral Mine-ga rikastatud vesi 1,5-2 tundi pärast sööki ja 15-30 min enne järgmist sööki

Premium Spiruliina
Spiruliina on hea ka seedeprobleemidega inimestele, eriti vanemaealistele, kellel on kalduvus kõhukinnisusele. Suurendab oluliselt laktobatsillide ja bifidobakterite populatsiooni soolestikus. Spiruliina tarbimine, ööpäevane annus 2 g, alandab tunduvalt üldkolesterooli taset veres ja vähendab nefrotoksilisust, mis tekib ravimite ja raskemetallide toimel.

Colostrum (Ternespiim+) 
Ternespiim on rikas ensüümide poolest: peroksüdaas, reduktaas, lipaas, fosfataas, laktaas, peptidaas, sisaldab ka lüsosüümi – looduslikku antibiootikumi, mis pärsib patogeensete bakterite elutegevust.

Teid “balsameerivad” toiduained

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Üks kommentaar “Optimaalse seedimise taastamise programm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s