“Mehe pikaealisuse” programm (põletikuliste eesnäärmehaiguste esinemisel)

10577118_1426420657657888_5744930235127420671_n
Reproduktiivse tervise halvenemise põhjused

Iga mees sooviks pikendada oma aktiivse mehelikkuse aega. Mis võiks seda takistada? Käesoleval ajal on meeste töökoormus oluliselt suurenenud. Negatiivset mõju avaldavad nii organismile tervikuna kui reproduktiivfunktsioonile niisugused tegurid nagu stressid, sotsiaalne depressioon, raskused äris, ebastabiilsus riigis jms. Väga kõrge haigustesse suremus on meestel eas 35-50 eluaastat. Need on murettekitavad numbrid.

Reeglina on kõige olulisem põhjus bakterid, seeninfektsioon eesnäärmes.
Põletikuliste protsesside tagajärjed eesnäärmes. Armide, liidete ja mitmete struktuurihäirete muutuste jääknähud häirivad oluliselt meeste “teise südame” tööd.
Põletikuliste protsessidega seotud paisunähud neerudes ja kusepõies hoiavad reeglina ülal kogu organismi üldist infitseerituse fooni.
Mittetäisväärtuslik toitumine, eriti rea spetsiifiliselt meeste organismile vajalike mineraalainete puudumine, soodustab hormonaalse fooni häirumist. Eriti on see oluline küpses ja vanemas eas.
Immuunsuse alanemine
Vee puudus organismis toob kaasa reproduktiivsüsteemi funktsiooni enneaegse kustumise.

Funktsioonide taastamise mehhanismid

Mehe reproduktiivse tervise ja aktiivse pikaealisuse tagamiseks ei piisa üksikutest “imettegevatest” stimuleerivatest tablettidest, mis lubavad kõik ja kohe terveks ravida. On vaja regulaarselt rakendada profülaktilisi meetmeid reproduktiivsüsteemi ja kogu organismi rakkude täisväärtusliku toitmise tagamiseks.

Funktsiooni taastamise oluliseks tingimuseks on ohutute naturaalsete antibakteriaalsete ja põletikuvastatste kompleksse toimega vahendite kasutamine, selliste nagu Sipelgapuu koor, mis võimaldab kõrvaldada eesnäärme kudede põletikuilmingud.

Gotu Kola tõstab organismi füüsilist töövõimet, tugevdab silelihaseid, parandab potentsi, aitab vähendada paisuilminguid väikevaagnas.

Üks tähtsamaid mineraale on meestele Tsink. See kuulub meessuguhormoon testosterooni koosseisu.

Rakkude antioksüdantne kaitse on väga tähtis mehe organismi hormonaalse fooni hoidmisel ja infektsioonide eest kaitsmisel. Üheks efektiivseimaks antioksüdandiks, mis kaitseb rakku vabade radikaalide eest, on toode H-500.

On vaja hoida organismis veevarude optimaalset tasakaalu, eelistades puhast biosaadavat (organismis hästi omastatavat) vett.

Kassiküüs 1-4 tk päevas (esimene päev 1, teine päev 2, neljani. Ja uuesti tagasi üheni,  ja jälle neljani)
Tsink 1 tablett 2 korda päevas
H-500 1 kapsel 1 kord päevas, peale juua klaasitäis vett.
Sipelgapuu koor 3 kapslit hommikul pärast sööki (kokku 25 päeva)
Gotu Kola 1 kapsel 2 korda päevas, hommikul ja päeval
Omega 3/60 1-2 päevas

Korallipulbriga Coral Mine rikastatud vesi 1,5-2 tundi pärast sööki ja 15-30 minutit enne järgmist sööki

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

2 kommentaari ““Mehe pikaealisuse” programm (põletikuliste eesnäärmehaiguste esinemisel)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s