Depressioonisündroomi kõrvaldamise programm

11069640_1421781404788480_8644840156386655523_n
Ülemaailmse Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) 51. sessioonil teatati: depressioon on jõudnud esikohale tööle mitteilmumise põhjuste seas, teisele kohale töövõimetuse kaotusele viivate haiguste seas.

WHO prognooside järgi jõuab depressioon 2020. aastaks maailmas haigestumiste seas esikohale, jõudes ette tänastest liidritest – nakkushaigustest ja südameveresoonkonna haigustest. Tänasel päeval on ka kuni 80% rahvastikust põdenud erineva raskusastmega depressioone. Planeedil lõpetab depressiooni tõttu elu enesetapuga kaks miljonit inimest.

Depressiooni sümptomid

Emotsionaalsed: alanenud, kurvameelne, surutud meeleolu. Sageli kaasneb raskustunne rinnas.

Motoorne: depressiooniga kaasneb motoorne pidurdatus. Harvemini täheldatakse motoorset rahutust.

Intellektuaalne: kaob huvi selle vastu, mis veel hiljuti huvitas. Mõtlemine muutub pessimistlikuks, vaadeldakse ainult probleemide lahendamise halbu variante.

Vegetatiivne: vegetatiivse sündroomiga kaasneb südame pekslemine, kalduvus sarkasmiks, hormonaalsed häired.

Unehäired: täheldatakse uinumisraskusi ja varajast ärkamist.

Põhjused

Kesknärvisüsteemi kurnatus mittetäisväärtusliku toitumise ja mineraalainete (tsink, seleen, jood), vitamiinide aga ka rasvhapete ebapiisavuse tulemusena.

Organismi immuunkaitse kokkuvarisemine, mis on seotud mitmesuguste haiguste, sh viirushaiguste, põdemisega. Juba olemasolevate haiguste ägenemine (iseloomulikud näited – bronhiaalastma, ekseemid, neurodermiidid).

Põhjuseks on nii arvukate keskkonnasaastetegurite summaarne efekt (halvad keskkonnatingimused), pingeline vaimne töö, aga ka krooniline stress (psüühiliselt traumeeriv olukord tööl või perekonnas).

Depressiooni süvenemist soodustavad alkohol ja muud sõltuvust tekitavad ained.

Depressiivse sündroomi kõrvaldamise mehhanism

Letsitiinist koosneb 30% ajuainest, tuhandeid kilomeetreid närvikiude jne. Selle puudus toob kaasa müeliinkesta õhenemise, närvisüsteemi töö häirumise ja ärrituvuse tekke, reaktsioonikiiruse vähenemise. Coral Letsitiin tagab täiel määral selle puudujäägi korvamise.

Suurepäraste antioksüdantsete omadustega on mineraali-vitamiinikompleks Synergizer. See toimib reguleerivalt mineraalainete tasakaalulue organismis, takistab rakkude oksüdatsiooniga seotud haiguste teket.

Gotu Kola soodustab aju verevarustuse paranemist, kiirendab mõtlemisprotsesse, suurendab füüsilist töövõimet ja organismi stressikindlust.

*klõpsa linkidele

Coral Letsitiin 2×2
Omega 3/60 1x
Gotu Kola 2x
Grifoonia 1-2
Ultimate Max 2x päevas

Depressioon ja ka kõrg- ja madal-vererõhutõbi on tingitud parasiitide olemasolust ja mürkidest jääkidest. Soovitav on võtta ette organismi parasiidipuhastus 3-4 korda aastas looduslike puhaste, tervist turgutavate, jõuduandvate vahenditega

Raamat “Organismi puhastamine”
Turbo energia Superpesumasianaga
Populaarne kaalu alandamise programm

Aita jõulustressist vabaneda

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

10 kommentaari “Depressioonisündroomi kõrvaldamise programm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s