Silver želee – tunneb kõiki halbu baktereid

Hõbedageel kolloidhõbeda baasil – see on antiseptiline, põletikuvastane vahend. Geelalus tagab hõbeda kõrge biosaadavuse kahjustatud kudedele ja selle tõhusa toimimise.

Hõbe pärsib paljude (ligi 650) bakteriliikide, viiruste ja seente ainevahetuses osalevate spetsiifiliste ensüümide toimet. Tungides nakatunud rakku, blokeerib hõbe bakteri hingamisfunktsiooni ning toitainete juurdepääsu sellele. See viib haigete rakkude hukkumisele, kuid ei põhjusta mingit kahju tervetele rakkudele.

Hõbeda põletikuvastased omadused avalduvad tema kokkupuutel kahjustunud kudedega. Haava sattudes ühineb hõbe kudede valkudega ja loob kaitsekihi, mis närvilõpmeid kattes hoiab ära ärrituse.

Hõbeda mõjul haav puhastub kiiresti nekrootilisest massist ja patoloogiline protsess lõpeb ja kiireneb paranemisprotsessis.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

12 kommentaari “Silver želee – tunneb kõiki halbu baktereid

  1. Istria! Siin https://koralliklubikogemused.wordpress.com/ostmine/

   Koralliklubi toodete ostmine/tellimine

   Koralliklubi tooteid saab tervikuna vaadata siin: http://coral-club.com/ee/#

   Tooteid saab osta kas külalise või klubiliikmena.

   Külalisena saatke oma soov agnes.kallit@gmail.com ja Teil teatatakse toote hind, postikulud ja arveldusarve number tasumiseks. Samuti teatage, kas soovite saadetist pakiautomaati (SMART või OMNIVA) või postiaadressil. Lisainfo: 518 4337.

   Klubiliikme staatus kohustab ostma esimese 30 päeva jooksul tooteid 12 punkti ehk ca 16 euro eest. Seejärel säilub klubiliikme staatus 12 kuud olenemata ostudest. Klubiliikmelisus lülitab Teid boonussüsteemi. Klubiliige saab näha tootehindu ja tellida Koralliklubi tooteid ka ise kas SMART-postiga (saates tellimuse vastaval meiliaadressil) või rahvusvahelise postiga (nii Eestisse kui välismaale)

   Klubiliikmeks saab registreeruda siin:

   https://coralorder.com/et/registration/?REF_CODE=368950633248
   Täitke ankeet ja saatke ära ja Te saate e-maili peale vastava kinnituse ning edasise juhatuse ligipääsuks tellimisele ja hinnakirjale.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s