Coral Club. Merschedes

Alustanud oma tegevust aastal 1998, on firma Coral Club täna tervisetoodete tootmise ja propageerimise üks turuliidreid.

Ettevõte on orienteeritud innovaatilistele metoodikatele ja uusimatele probleemilahendustele tervishoiu valdkonnas ja pakub kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis suudavad maksimaalselt katta organismi sisemist vajadust täisväärtuslike toitainete järele ja aitavad luua tervislikku sisekeskkonda.

Meie sortiment täiustub ja laieneb pidevalt tänu teadusuuringutele, mida teevad meie jaoks spetsialiseerunud teadlased ja eksperdid kogu maailmas.
Firma tegevuse aluseks on elukvaliteedi parandamise püüdlus ja hoolitsus inimeste tervise hoidmise eest. Seetõttu on meie peamine prioriteet tervislike eluviiside populariseerimine – alates õige toitumise kultuurist kuni positiivse mõtlemise arendamiseni.

Coral Club missioon

Inimese hinge ja keha ilu – see on Coral Club’i peaeesmärk. Püüdleme selle poole meie toodete ja tervisliku eluviisi kontseptsiooni abil, mis pakub efektiivset tervise hoidmise ja energia taastamise süsteemi.

Oleme veendunud, et ilu meie sees ja meie ümber – see on meie eluviisi otsene tagajärg ja seepärast arvame, et üksnes iseendast alustades võib ümber kujundada meid ümbritsevat maailma ja nautida täiel määral selle rikkusi ja mitmekesisust.
Inimesed, kes on teinud oma valiku aktiivse pikaealisuse kasuks, jagavad meelsasti oma avastusi teistega. Nii osaleb igaüks meist harmoonia ja ilu loomises.

Selles näemegi oma missiooni: “Muuta maailm ilusaks!”.

Miks just Coral Club?

Coral Club – see on võimalus parandada teie elukvaliteeti, täita elu uute aistingute ja muljetega.

Coral Club – need ei ole üksnes kvaliteetsed toitained tervise hoidmiseks ja tugevdamiseks. Firma pakub lahendusi majandusliku sõltumatuse ja vabaduse saavutamiseks.

Määrake ise, milline koostöövariant sobib just teile.

Kõrge kvaliteediga tooted soodsa hinnaga

– individuaalne lähenemine, professionaalne konsultatsioon ja abi kõige sobivama toote valikul
– mugavad ostutingimused
– võimalus saada mitte ainult toodangu tarbijaks, vaid ka Coral Club’i meeskonnas ja äris osalejaks Turustajana

Tarbijad – need on Coral Club’i boonusprogrammis osalejad, kelle jaoks on firma toodang muutunud eluviisi lahutamatuks osaks ja kes saavad Coral Club’i toodetele allahindlusi, mis kasvavad vastavalt punktide kogunemisele isiklikelt ostudelt ja ka nende soovitusel tehtud ostudelt.

Eneseteostus rahvusvahelises äris

– uus täiendava või põhisissetuleku allikas
– kõrge kvaliteediga toodang soodsa hinnaga
– vaba töögraafik
– sotsiaalne aktiivsus
– võimalus oma elukvaliteeti parandada
– optimaalsed firmaga koostöö tegemise tingimused, õiglane turundusplaan

Turustajad – need on aktiivsed tarbijad, kes on lisaks Coral Club’i toodangu tarvitamisele avastanud enda jaoks firma äripartnerluse laiad võimalused.

Tervislik eluviis – see on XXI sajandi peamine trend. Iga aastaga tahab üha rohkem inimesi teada, mida on vaja teha, pikendamaks noorust ja säilitada aktiivsus pikkadeks aastateks. Koos terviseküsimustele kompleksse intellektuaalse lähenemise pooldajate arvu kasvuga kasvab ka turu nõudlus firma Coral Club toodete järele.

Terve eluviis on lahutamatu õigest toitumisest. Kaasaegse suurlinna elanikul, kes elab pideva stressi ja agressiivse väliskeskkonna tingimustes, kes tarvitab poolfabrikaate ja rafineeritud tooteid, on suur vitamiinide ja mineraalainete puudus, neid ei piisa ei energiavarude täiendamiseks ega ka organismi normaalse elutegevuse alalhoidmiseks.

Coral Club pakub rikkalikku toodete valikut, lisaks on firmas välja töötatud ka efektiivsed metoodikad inimese loomulikuks tervendamiseks ja tema enesetunde parandamiseks. Täiendades oma toiduratsiooni vajalike ainetega, tarvitades kvaliteetset vett, kasutades mürkidest vabanemise programme, tugevdavad Tarbijad ja Turustajad oma organismi ja hoiavad ära paljude haiguste tekke.

OLE, TEE, SAA!

@Merschedes Haljas

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s