Lümfisüsteemi puhastamine programmi Kolo-Vada Pluss abil

Kõik me teame, mis on süda ja vereringe, kuid vähesed teavad lümfist ja lümfisüsteemist. Õpilastele ja üliõpilastele veel meenub, et see on vedelik.

Mis on lümf ja milleks see vajalik on?

Lümfisüsteemi puhastamine programmi Kolo-Vada Pluss abil
Lümfisüsteemi puhastamine programmi Kolo-Vada Pluss abil

Üldjoontes on lümf – vedelik, mis ümbritseb kõiki keha rakke, see aga tähendab, et moodustab ka rakkude keskkonna ja määrab selle omadused. Nii nagu inimene ei suuda ellu jääda saastunud atmosfääris, vajavad meie organismi rakud normaalseks funktsioneerimiseks tervislikku keskkonda.

Lümfisüsteemi tähendust tervisele ja füüsilisele seisundile, mõju eluaenergiale on raske üle hinnata. Lümfisüsteemil on palju funktsioone, ja üks neist – kaitsefunktsioon, mille eesmärk on kaitsta keha haiguste ja infektsioonide eest. Kuid lümfiringe kõige tähtsam funktsioon on keha puhastamine laguainetest. Lümfisüsteem – see on “prügi koguja”, “sisemine tolmuimeja”, mis imab endasse ainevahetuse jääkained, toksiinid ja liigse vedeliku. Kui see protsess on häirunud, muutub lümf toksiliseks.

Lümfiringe on tihedalt seotud vereringega, kuid see ekisteerib kui eraldiolev, iseseisev süsteem, ja osa selle ülesandeid on aidata tagada rakkude mikrotsirkulatsiooni.

Lümf kogub rakkudevahelisest ruumist ehk rakuvaheruumist kokku liigse vedeliku, lagunemissaadused ja muud ained ja toimetab need “filtreerimisjaamadesse”, niinimetatud lümfisõlmedesse, mis asuvad kõikjal inimkehas. Lümfisooned viivad lümfi kahte südame lähedal asuvasse peaveeni. Selliselt läheb lümf tagasi vereringesse, kus see hiljem töödeldakse ja toimetatakse erituseluditesse. Seepärast nimetatakse lümfisüsteemi veel ka jääkainete utliseerimise süsteemiks.

Rakuvaheruumis asuv vedelik, niinimetatud rakkudevaheline vedelik, uueneb pidevalt lümfiringluse käigus. Alguses liigub see lümfikapillaaridesse, sealt lümfiringvoolu. Selleks et rakud saaksid täisväärtuslikult toituda, koed aga jääksid terveks, peab toitainete ja laguainete vahetumine toimuma katkematult ja takistusteta. Rakud funktsioneerivad efektiivselt üksnes siis, kui kahjulikud ained eemaldatakse õigeaegselt ja rakkudes ei teki liigset vedelikku.

Kui lümfiringluse kiirus on mingil põhjusel aeglustunud, tekib kudedes rakkudevahelise vedeliku kogumine ja seiskumine. Neis kohtades, ku lümfivedeliku liikumise kiirus on eriti väike ja toimub peamiselt raskusjõu mõjul, näiteks vaagna ja reite piirkonnas, provotseerivad seiskumise ilmingud tselluliidi moodustumise. Halb lümfiringlus on seotud ka kiire väsimisega ja muude elutähtsate protsesside inertsusega, mis omakorda loob soodsad tingimused erinevat laadi haiguste tekkeks, rakkude degenereerumiseks ja viib enneaegse vananemiseni. Efektiivne lümfi äravool – see on ülesanne number üks organismi kui terviku normaalseks funktsioneerimiseks.

Erinevalt vereringesüsteemist, kus veri pannakse liikuma südamelihase kokkutõmmetega, ei ole lümfisüsteemil sellist keskset “pumpa”. Lümfi liikumise tagavad skeleti- ja hingamislihaste kokkutõmbed. Lümf ringleb küllalt aeglaselt, enamikus kehaosades toimub see liikumine raskusjõu mõjumise suunas, hõlmates kogu tohutut tillukeste lümfikapillaaride võrgustikku. Need erakordselt õhukeste seintega tillukesed lümfisooned paiknevad kõikjal inimese kehas. Kui toksiine liiga palju, akumuleeruvad need eelkõige rakkudevahelises ruumis, mis meenutab struktuurilt vedelat kisselli. Kui rakuvaheruumi jõuavad toksiinid, muutub see konsistents geelitaoliseks, st muutub paksemaks. Meie esmane ülesanne on aidata organismil puhastada rakuvaheruum liigsetest toksiinidest.

Pärast lümfi puhastamist suureneb teie immuunsus, te muutute vastupidavamaks erinevatele infeksioonidele ja haigustele (näiteks hooajalistele külmetushaigustele). Teie energia ja töövõime suureneb tunduvalt.

Lümfi puhastamise programm 14 päeva jooksul programmi 2 Kolo-Vada Pluss läbiviimise ajal

1. etapp.
Organismi ettevalmistamine puhastamiseks (1.-7. päev)
Tabletipakike nr 1 Kolo-Vada – sisse võtta hommikul ja õhtul enne sööki, vastavalt Kolo-Vada Pluss programmi instruktsioonile.
Märkus: organismi paremaks ettevalmistamiseks lisada pakikesele nr 1 veel 1-2 kapslit letsitiini ja artišokki 2 korda päevas.

2. etapp.
Organismi puhastamine (8.-11. päev)
Sisse võtta tabletipakike nr 2 Kolo-Vada, artišokk, pulber Kolo_vada Mix, Lagritsajuur, Pruunvetikas. Sellel etapil mitte süüa, vastavalt Kolo-Vada pluss programmi instruktsioonile, välja arvatud juhtudel, kui on olemas vastunäidustused nälgimisele.

Toodete tarvitamise päevakava puhastuse 2. etapil, pulbri Kolo-Vada Mix võtmise perioodil

7:00 – Programmi 2 Kolo-Vada tabletipakikese nr 2 sisu koos ühe Artišoki kapsliga, 1 kapsel Lagritsajuurt ja/või LymFlow-d (1 tund enne Kolo-Vada Mix pulbri sissevõtmist) tavalise veega või ilma viljalihata mahlaga.
8:00 – Pulber Kolo-Vada Mix segada külma veega ja ära juua, seejärel sisse võtta 2 kapslit Pruunvetikat, peale juua üks või kaks klaasitäit Coral-Mine vett.
11:00 – 2 kapslit Pruunvetikat (1 tund enne Kolo-Vada mix pulbri sissevõtmist) koralliveega.
12:00 – Pulber Kolo-Vada Mix segada külma veega ja ära juua, seejärel sisse võtta 2 kapslit Pruunvetikat, peale juua üks või kaks klaasitäit Coral-Mine vett.
15:00 – 1 kapsel Lagritsajuurt ja/või LymFlow-d (1 tund enne Kolo-Vada Mix pulbri sissevõtmist).
16:00 – Pulber Kolo-Vada Mix segada külma veega ja ära juua, seejärel sisse võtta 2 kapslit Pruunvetikat, peale juua üks või kaks klaasitäit Coral-Mine vett.
18:00 – Programmi 2 Kolo-Vada tabletipakikese nr 2 sisu koos ühe Artišoki kapsliga tavalise veega või ilma viljalihata mahlaga.
19:00 – 1 kapsel Lagritsajuurt või LymFlow-d  (1 tund enne Kolo-Vada Mix pulbri sissevõtmist) tavalise veega või mahlaga.
20:00 – Pulber Kolo-Vada mix segada külma veega ja ära juua, seejärel sisse võtta 2 kapslit Pruunvetikat, peale juua üks või kaks klaasitäit Coral-Mine vett.
Märkus: toodete sissevõtmise aegu võib muuta, kuid säilitades sissevõtmise ajalist järjekorda. nälgimisaja pikendamiseks võib võtta 2 pulbrit Kolo-Vada 4 päeva asemel 5 või 6 päeva. Võib pärast 2. etapi lõppemist veel paar päeva nälgida, juues tootega Coral-Mine rikastatud vett.

3. etapp.
Organismi taastumine pärast puhastamist
Kestvus – 3 päeva. 12.-14. päev.

* Pärast nälgimise lõppu võtta sisse hommikul ja õhtul, st 2 korda päevas, koos söögiga Programmi Kolo-Vada Pluss pakikese nr 3 sisu.

* 12. päeval võib tarvitada keedetud köögivilju, puuvilju, kaeraputru jms.

* 13.-14. päeval tarvitada samuti taimetoitu, lisades keedetud köögiviljadele toorest köögivilja.

* Pärast 14. päeva võib hakata vähehaaval valkusid – liha, muna või kala tarvitama.

Tähelepanu! Selleks et vältida tüsistusi organismi puhastamise ajal, on vaja kindlasti järgida taimedieeti 1. ja 3 etapil + joomisrežiim – vähemalt 1,5 liitrit vett Coral-Mine lisandiga ning 2. etapil, paastumise (nälgimise) ajal, juua vett Coral-Mine lisandiga vähemalt 2-3 liitrit päevas.

* Seejärel lisada toidule Spiruliina, Assimilaator, SuperFloora. Viies samaaegselt läbi programmi 2 Kolo-vada Pluss ja lümfi puhastamist, ei tohi unustada et lümf liigub aktiivselt ainult lihaste kokkutõmmete ajal. Liikuge! Siis on teie lümf liikumises ega teki selle seisakuid.

Kokkuvõte

1. On olemas ohutu ja aja jooksul järele proovitud programm organismi puhastamiseks – Programm 2 Kolo-Vada Pluss.

2. See programm koosneb üksnes naturaalsetest komponentidest ja toodetest. See võimaldab puhastada organismi pehmelt, füsioloogiliselt.

3. Programm koosneb kolmest etapist: ettevalmistamine, puhastamine ja taastamine.

4. Programm on lihtsalt kasutatav ja mõistetav. Selle kasutamine ei nõua erilisi teadmisi ega oskusi.

5. See programm võimaldab teostada organismi puhastamist ilma mingite spetsiaalsete seadmete, instrumentide ja eriliste tingimusteta.

6. Lümfisüsteem on keha puhastamise süsteem. Kuid kui seda ei puhastata, võib see muutuda kogu organismi saasteallikaks.

Läbinud organismi puhastamise kuuri Programmi 2 Kolo-Vada Pluss abil, tekib põhjendatud küsimus: kuidas edasi?

Eelkõige peab püüdma saavutatud puhtuse seisundit hoida. Kui õhku ja meie elukohta me muuta ei saa, siis oma suhtumise muutmine oma organismi, toitumisse, liikumisse ja kaitsesse on meile jõukohane.

Vaata pilti lümfisüsteemist täisekraanil

Lagritsajuur
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/06/30/coral-lagrits-hingamisteed-puhtaks-toidab-nooreks-ja-saravaks-ilusaks/

Pruunvetikas Kelp
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/06/pruunvetikas-talitlushairete-vastu-toit/

Artišokk
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/11/coral-artisokk/

Letsitiin
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/09/coral-letsitiin-ilus-keha-pea-nahk/

Korallivesi Coral Mine
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/09/koralliliiv-vahetab-3-kuuga-valja-kogu-rakkudevahelise-vedeliku/

Kuidas korallivett valmistada ja kuidas-millal juua
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2016/01/24/korallivesi-parasiidikuuris/

Kolo-Vada
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/06/18/unikaalne-kompleksne-organismi-puhastussusteem-programm-2-kolo-vada-pluss/

Kolo-Vada tegemise täpne juhend pdf-is

Click to access KoloVada___ldine_puhastus.pdf

Programm ilma Kolo-Vada puhastuseta. Mida võib teha siis, kui parasiidiprogramm ja soole- ja keha üldpuhastusprogramm Kolo-Vada on juba värskelt tehtud. Loe ka üldse keha puhastamise alustamisekohta. Allpool on lümfipuhastuse alustamine programmi Kolo-Vada ajal.

1. Coral Lagritsajuur 2 tk või 6 tk päevas
2. Coral Kelp 2x päevas
3. Coral Letsitiin 2-4 tk päevas
4. Coral Artišokk 2 x päevas
5. LymFlow 2x päevas
6. CircuPhyt (CircuPhyt sobib sinikaekstrakti sisalduse tõttu just neile, kel kõrgem vererõhk) 1 tk päevas

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

2 kommentaari “Lümfisüsteemi puhastamine programmi Kolo-Vada Pluss abil

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s